Czy opłaca się kupić tą płyte główną?

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?M … ATA2&s=AM2

czy opłaca się kupić tą płyte główną?

ma być ona pod atholna 64 am2 3600+ gf 7900gs i ddr2

mam okazję ją kupić za 130zł opłaca się??

Złączono Posta : 18.06.2007 (Pon) 14:53

aha i będzie ona jeszcze działać pod atholna 64 3000+ ???

Będzie działać pod athlona64.

A jaką masz teraz do tego zestawu? Lub ile kasy chcesz na nią wydać?

Możesz kupić od biedy :wink:

no teraz mam athlona 64 3000+ sdram(ale one ni robią problemy kupi nowe) i mam gf 7900gs zamierzam kupić athlona 64 am2 3600+ ino narazie nie mam tylko kasy mam tylko na tą płyte główną mam 130ł:D

To dobieraj jeszcze i kupisz razem z prockiem, chyba że już chcesz to bierz.

Bo za 130 zł nic nowego nie kupisz i dobrego.

A ta ma 2 PCI-E

znajomy miał problemy z pci express właśnie na tej płycie głównej… poprostu mu nie działa i oddał płyte na gwarancji… dostał nową i to samo… oddali mu kaske… i kupił jakiegoś asusa i bardzo sobie go chwali :wink:

Bo ASrocki to jedne z najgorszych firm, i one są dla mniej zamożnych klientów i do biur.

to samo chciałem napisać tylko napisałem to w bardziej kulturalny sposób ;D kwisnia ale i tak masz racje :wink:

hmm to jaką mi polecacie płyte???

A ile masz kasy?

NP. Abit kn9 b.d. i oc dobre.

hmmm… abit kn9… może jakiś asus…

to też zależy od Twojej kieszeni :wink:

no tak do 150zł:D

No to nie znajdziesz nic dobrego lub lepszego od tego co podałeś.

brak jakiegokolwiek pomysłu z mojej strony…

chociaż… może jakiś Gigabyte… ostatecznie ale to już bardziej ~200 niż 150 :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na płycie i zasilaczu nie oszczędzaj. Karta 7900gs ~400 zł i badziewna płyta za grosze, lepiej dopłać do KN9, z tanim shitem same problemy i nie wiadomo kiedy padnie.

Zasilacz jaki masz?

Ta grafa jest dobra znajoma ma taką do swojego kompa i każda gra ładnie chodzi + e4300 i 2x512 ddr2

Mi chodzi o to że każdego stać na procesory i grafiki, ale oszczędzają na podstawowym elementach (zasilacz i płyta), potem zaskoczenie dlaczego komp się wiesza, resetuje.

za grafike dałem 570zł mam gf 7900gs galaxy 800/1600

No tak od płyty głównej całe oc zależy i zasiłki.