Czy opłaca się kupić tego kompa i podrasować?

Witam wszystkich,
ostatnio zabrałem się do składania budżetowego kompa. Oczywiście trafiłem na z komputerem
i5-2400. Zacząłem szukać podzespołów i trafiłem na komputer o takim opisie:
Specyfikacja
=== === ===

Procesor:
Intel Core i5-2400 (3.10 GHz, 6 MB cache, 4 cores)

Chipset:
Intel Q65 Express

Pamięć:
4 GB 1333 MHz DDR3

Porty:
10 x USB 2.0 (4 z przodu + 6 z tyłu)
1 x serial
1 x PS/2 keyboard
1 x PS/2 mouse
1 x DisplayPort 1.1
1 x VGA
1 x microphone/headphone jack
1 x line in
1 x line out
1 x RJ-45

Gniazda:
1 x low-profile PCI
2 x low-profile PCIe x1
1 x low-profile PCIe x16

Sieć:
Intel 82579LM Gigabit Ethernet

Dysk:
Hitachi 500 GB SATA, 7200 RPM, 6 Gb/s, buffer 16 MB

Napęd optyczny:
HP DVD-RAM GH80N

Grafika:
Integrated Intel HD

Moje pytanie brzmi, czy opłaca się kupic ten komputer i dodać mu własna kartę graficzną (najpewniej GTX 670 od Gigabyte) ?

EDIT: Zapomniałem wspomnieć, że zestaw kosztuje 400 zł

1 x low-profile PCIe x16

czyli nisko profilowa, zazwyczaj są droższe, na allegro gtx 670 low profile jakoś nie widze nawet.

no i w przypadku używek to wszystko może się zdarzyć więc miejmy nadzieje że to chociaż jakis np. dell poleasingowy

Nie opłaca się, bo zasilacz może być specyficzny i płyta też, chodzi o złącza zasilania, jeżeli jest standardowe ATX to okej ale może być 8pin lub coś podobnego, a wtedy lipa, bo w opisie masz chipset tylko. Jeżeli jest tak jak mówię to GTX 670 nie pociągnie.
Jest tam jakiś model tego komputera podany, to będziemy więcej wiedzieć, a tak, to jak wróżenie z fusów, coś tam widać, ale nie wiadomo co.

To na pewno jest jakiś poleasingowy komputer (ogólnie firmowy), najpewniej dell optiplex 790 lub 990 w obudowie desktop. Jeśli tak to zasilacz jest tam TFX, ale ten co jest jest z pewnością za słaby dla GTX 670, do tego low profile nie było, najwydajniejsza karta low profile na ten moment to gtx 1050 ti.

Sam komputer natomiast jak za tą cenę się opłaca, na allegro są zauważalnie droższe.