Czy opłaca się kupić tego pada?

mam okazje kupić takiego pada za 30zł czy opłaca się waszym zdaniem kupić za tą cene??

http://www.manta.tv/poland/produkt-185-18.html

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 20:06

nawet nie za 30 zł tylko za 25;]

Podstawowe pytane :?:

Do jakich gier będziesz go używał :?:

no i czy zdarza ci się w złości ciskać przedmiotami :?: (wiem dziwnie brzmi)

zawsze pozostaję dobry sprawdzony Logiteh

Ten

ten

gdyż z doświadczenia wiem ze wszelakie Pady firm 3cich są dosyć wątpliwej jakości, w ostateczności można się postarać o przejściówke z PSX i kupić jakiegoś Logiteha od PS2 są w cenie jakiś 40zł ale to i tak taniej niż wersje na PC po 170zł :o (ciekawe czemu taka przebitka :?: ) .

nie polecam padów logitecha, fakt że jakość wykonania dobra bo ja na dual precision śmigam z 2lata i działa ale nie jest najlepszy bo:

1)gałki analogowe śa za długie przez co słabo się steruje nimi

2)krzyżak jest w całości więc sterowanie jest nim porażką.dużo lepiej działa jak każda strzałka kierunkowa jest osobno jak w padach psx

mam jeszcze takiego pada (też 2 lata gwarancji) a 3 razy tańszy i jak na razie przez pół roku śmiga ok:

http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=147826947

i musze zaznaczyć że gra się nim dużo lepiej

ja za swojego (takiego samego) dalem kolo 50zł.Gram nim glownie w pes i czasami w NFS.Pad jest wykonany solidnie chociasz odlecialo mi to koleczko ktore znajduje sie nad strzalkami ale to w niczym nie przeszkadza, analogiem gra sie bardzo dobrze i poduszeczki ktore znajdują sie pod raczakami znacznie podnoszą komofort pracy .Więc pad jes calkiem niezły ale jezeli masz duże dlonie to zdecyduj sie na cos innego bo moj znakomy ktory ma bardzo duże grabie narzeka ze dlaniego jest on zamały.

włąsnie go kupiłem za 25 zł jest super tylko nie mam wibry:P:P:P tzn jest wibra ale niby cza coś ustawić np w nfs carbon.

Złączono Posta : 19.12.2006 (Wto) 21:10

zainstalowałem sterki i działa wibra.

Gdzie?

na tamtej stronie manty pisze przecież że sprzedają powyżej 3 sztuk z karzdego produkty. kupiłeś 3 pady? a w innych sklepach kosztuje około 50 zł.