Czy opłaca się kupić ten dysk SSD?

Witam,

wylicytowałem dysk SSD na allegro ( http://allegro.pl/dysk-ssd-120gb-kingst … 53961.html ) za 305 zł. Czy opłaca mi się go kupić za tą kwotę??

Raczej nie masz wyjścia.

Zależy do czego chcesz go wsadzić i jakie parametry ma ten sprzęt.

Moim zdaniem opłaca ale 14 dni gwarancji rozruchowej na nowy sprzęt ?

Mam nadzieję, że to dodatkowo do tych standardowych 3lat, bo jak nie to chyba coś jest nie tak.

Nie muszę kupić nikt mnie do tego nie zmusi. Dysk chcę wsadzić do komputera dosyć nowego (CPU- i5 3570k, 8gb ram, gtx 660 Ti, asrock z77 extrime 4).

Dysk ma odczyt 535 a zapis 480. Gwarancja jest na 14 dni od sprzedawcy a dostaje jeszcze gwarancje od producenta na 4 lub 5 lat. To co opłaca się kupić?? Na innych stronach te dyski chodzą po 550 zł.

Za tą cenę się moim zdaniem opłaca. Chyba, że masz większy budżet i potrzebujesz czegoś pojemniejszego.

Potrzebuje dysk tylko do systemu i kilku programów.

Kingstone daje gwarancje producenta, trzeba byłoby sprawdzić czy nie jest to door to door. A dysk już kupiłeś i musisz zapłacić, wylicytowanie jest równoważne z podpisaniem umowy.

Nie muszę kupić wystarczy, że nie zapłacę gościu wytoczy mi spór i to wszystko proste.

Akceptowałeś regulamin allegro prawda? Czyli jak rozumiem to zapoznałeś się z warunkami.

Więc już taki mądry nie bądź.

Dobra pytam się czy się opłaca go kupić a nie czy go muszę??

Człowieku, nic nie możesz więcej zrobić. Wylicytowałeś ten produkt i wygrałeś. Teraz twoim zadaniem jest zapłacić za niego. Nie ma szans na rezygnacje, chyba że dogadasz się ze sprzedawcą. Innej opcji nie ma.

Trzeba było zapytać (lub przemyśleć) zanim kupisz jakikolwiek produkt a nie odwrotnie.

Kurde a co cb obchodzi czy ja to kupie czy nie. Poprostu pytam czy się opłaca.

@srrs

I co kto mu zrobi za to ze nie zapłaci, co najwyżej może dostać negatywa od Sprzedawcy.

Ja przechodziłem sprawę odwrotnie, sprzedawca poleciał w kulki i jedyne co mogłem zrobić to dać negatywa, tylko ze on odwdzięczył się tym samym, I tak i tak byłem stratny.

Sam sprzedawca ma tylko 2 stare negatywy, z 2008 roku wiec chyba wszystko jest ok