Czy opłaca się kupić ten komputer?

http://allegro.pl/komputer-phenom-4x-3- … 33564.html czy za tą samą cenę mogę kupić lepszy ?

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie: klik!

Podaj maksymalną ilość gotówki którą możesz przeznaczyć na kupno PC!

Cytat z tej aukcji:

Pozostawię bez komentarza :stuck_out_tongue:

Stary procesor ,stara płyta główna, kiepska karta graficzna, kiepski zasilacz reszta podobnej jakości i za to wszystko aż 1260 zł, lepiej samemu złożyć na nowszych podzespołach.

Ja odpowiem w skrócie jak poprzednicy nie, w życiu, no co ty itp :stuck_out_tongue_winking_eye:

Za 1200zł można złożyć dobry sprzęt zamiast ładować się w takie coś… np zestaw z infobit.pl:

AMD Athlon II X2 255 3.1GHz (ADX255OCGMBOX) BOX 209 zł

MSI 870-C45 (AM3 AMD870 4DDR3 8CH/GLAN ATX) BOX 209 zł

Good Ram DDR3 4 GB (2x2GB)/1333MHz PC3-10600 CL.9 81 zł

Sapphire Radeon HD 6770 1GB 427 zł

Samsung 500 GB SATA II 7200 RPM, 16 MB NCQ 145 zł

LG GH22NS70 RBB 77 zł

Aerocool AEROPGSVP-450 123 zł

SilentiumPC Brutus 310 Pure Black BT-310

Ewentualnie zmieniłbym tylko zasilacz na Corsair 430w ok 150zł

Co prawda wychodzi to ok 1400zł ale warto dołożyć do dobrego sprzętu na którym odpalisz i spokojnie pograsz w najnowsze gry itp… plus masz dobry zasilacz i nie będziesz musiał co miesiąc odsyłać komputera do serwisu tak jak by to było przy takim z allegro :wink:

ceny z morele.net a jak coś dobierzesz do 1500zł i dopiszesz w zamówieniu “forumpc.pl” złożą ci to i wyślą do ciebie za 1zł :wink:

Zestaw, który mam w stopce wyszedł 1150zł na Areście.

1000Gb Sata mówi wam to coś? :stuck_out_tongue:

Ja podobny tylko z 4 GB RAM i Phenom X3 wydałem niecałe 900 zł za nowego. Myślę że ten jest warty o 300 za dużo.

Oczywiście kupiłem kompa bez rewelacji, jednak chodzi b.szybko.

Dodane mniej niż minutę temu

Ja podobny tylko z 4 GB RAM i Phenom X3 wydałem niecałe 900 zł za nowego. Myślę że ten jest warty o 300 za dużo.

Oczywiście kupiłem kompa bez rewelacji, jednak chodzi b.szybko.

Mogę dać do 2000 zł

Procesor AMD Phenom II X4 955 BE

Płyta główna MSi 870-C45

RAM Goodram DDR3(2x2GB) 1333MHz CL9

Karta graficzna Gigabyte ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit

HDD Samsung 500GB SATA2 (HD502HJ)

DVD Samsung SH-222AB

Zasilacz XFX Core 450W

Obudowa SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Montaż zestawu komputerowego PC

Znalazłem jeszcze taki http://allegro.pl/ultra-quad-phenom-4-x … 46679.html

Danio098 - czy tobie trzeba łopatologicznie wytłumaczyć ,że gotowce z Allegro to nic innego jak naciąganie naiwnych i nie znających tematu ludzi…

P.S - bierz zestaw SzoteKa , bo nic innego (lepszego) za tą cenę nie znajdziesz.

kliszka , nie zawsze tak jest. Wystarczy dobrze użyć szukaczki a można znaleźć dobrą ofertę. Mnie też się nie chce szukać, myśleć co brać więc parę kliknięć i kupuję - ale nie wymagam rewelacji, tylko żeby chodził lepiej od poprzedniego (o milisekundy się nie biję).

Danio098 , jak chcesż mieć kompa na dłuższe lata i raczej tylko do grania to bierz co SzoteK radzi. A jak wolisz sobie te 600zł jeszcze przeznaczyć na coś innego (np. telefon, głośniki, monitor) i/lub używać go raczej do wszystkiego po trochu to bierz tego z tej drugiej aukcji, tylko musisz się spodziewać że obudowa (często złom), nagrywarka (i tak zawsze pierwsza padnie), czy płyta (mniejsza ilość gniazd itp.) będą uboższe - tutaj rolę gra cena.