Czy opłaca się kupować podany futerał.?

Witam

Mam SE c510 i się rysuje obudowa wieć chcem sobie kupić jakiś futerał niedrogi. Czy ten futerał będzie dobry? czy jakiś inny polecacie? Pozdrawiam

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem takich futerałów. Bardzo szybko się niszczą a do kompletu nie pełnią funkcji ochronnej. Proponuję poszukać sobie etui typu “crystal”, np. http://www.allegro.pl/item738866112_cry … akosc.html

A ten “crystal” jest gumowy, i czy nie będzie żółkną?

To etui plastikowe, cieniutkie i używa się go komfortowo

A nie lepiej kupić gumowe etui? Bo plastikowe może popękać.

Nie używałem gumowego, natomiast plastikowe mi nie pękło ani razu, choć kilka razy telefony znalazły się na podłodze

To dzięki za pomoc, więc kupie ten crystal case. Tylko zastanawiam się czy 1 sztukę czy 2 żeby jedna była w zapasie.

Ja tam zawsze kupuję po kilka sztuk, bo:

  1. Sklepy z artykułami GSM nie mają tego na składzie

  2. Cena jest niska a jak już mam zapłacić za przesyłkę to wolę kupić raz a konkretnie

Nie polecam kupować crystal. Mam Nokię 3110c, nic tylko po upadku z 50 cm rozbiła się część tego czegoś. W dodatku gdy załączam telefon rozbija się w okolicach włącznika. Nie radzę kupować!

Ja tam zawsze kupuję po kilka sztuk, bo:

Często pękają.

Są niewygodne.

Gdy telefon wyciągasz z etui łamią ci się zawleczki zabezpieczające.

Tyle o moim zdaniu :smiley:

Widocznie kupujesz jakieś wyjątkowo kiepskie krystaliczne etui :slight_smile:

Moja Nokia E51 już parokrotnie lądowała na betonie i nic się jej nie stało. Dwukrotnie się etui “odpięło” ale nic poza tym

Tyle o moim zdaniu :slight_smile:

Nie bardzo rozumiem po co wyciągać z etui? On jest właśnie tak przygotowany by nie wyciągać telefonu