Czy opłaca się miec Mobilking'a?

Jak w temacie. Zastanawiam się czy się opłaca mi kupić starter w Mobilkingu z 2 powodów:

1.Ile będe miał czasu na wykorzystanie tych 20 złotych i 30min lub 100smsów po zakupie startera.

2.Ile ważne jest doładowanie za 10 zł.

Może dziwne pytania ale na stronie Mobilking’a się tego nie doczytałem.

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

To sprawdź jeszcze raz kolego bo wyraźnie tam wszystko pisze! !!

Szukajcie, a znajdziecie:

http://www.mobilking.pl/doc/mobilking-cennik.pdf

te doładowanie znalazłem :stuck_out_tongue:

Ale ile czasu będę miał na wygadanie tych 20 zł + 30 minut?

nie lepiej spytać się w mobilkingu ? :smiley:

i co z tego jak nie potrafisz z nich skorzystać ??

Masz wyraźnie napisane jaki okres ważności zarówno startera jak i o ile przedłuża doładowanie za poszczególne kwoty.

Ja mam telefon w Mobilking.

Starter ważny jest ma miesiąc czasu a następne doładowania 10, 20, 50zł

3 miesiące na rozmowy wychodzące

6 miesięcy na rozmowy przychodzące.

Czyli co ta karta co kupie to będzie działać tylko miesiąc jeżeli nie kupię doładowania?

Tak, startówka działa miesiąc.

Następne doładowania tak jak pisałem powyżej.

W mobilking jest jedna stawka do wszystkich sieci komórkowych

i stacjonarnych 0.50 gr

No i jest też w tej sieci to dobre, że jak masz na koncie np. zostało Ci 0,50gr

to jak zaczniesz rozmawiać to rozmawiasz z daną osobą i jak skończy Ci się limit na koncie

to Ci rozmowy nie rozłącza tylko rozmawiasz jak skończysz rozmowę.

Potem Ci pokaże np. że masz na koncie np. minus 0,50gr to przy następnym doładowaniu

odtrącają Ci tę kwotę. Np. jak załadujesz za 10 zł to Ci odtrącą te 0.50gr czyli będziesz miał

na koncie 9.50zł

a, i jeszcze - ten mocny prezent dziala do konca wrzesnia podobno! warto wiedziec, bo ja np myslalem do niedawna, ze to do konca sierpnia jest, ale kumpel mnie wyprowadzil z bledu, wiec jeszcze czas na kupienie startera z bonusem :wink:

Mobilking- opłacalność.Do rozmów z różnymi operatorami - tak;sms,internet - nie.

tylko tak się zastanawiam kiedy pojawi się jakaś godna uwagi sieć która zacznie oferować w rozsądnej cenie właśnie ten przesył danych bo jest 21 wiek a jak narazie po ofercie operatorów tego nie widać

moim zdaniem mk jest przekonywujacy. nie przesadzaja z iloscia ofert, maja prosty cennik… nie wiem, no ja wiecej nie potrzebuje.

duża ilość ofert jest plusem a nie minusem ponieważ można dostosować pakiet dla własnych potrzeb. Cennik może i prosty ale bez rewelacji

dla mnie brak wiecej niz 1 oferty jest plusem, bo nie interesuja mnie propozycje typu ‘mozesz zadzwonic do orange za mniej niz do ery’. dzwonie nie tylko do uzytkownikow orange i nie lubi niepotrzebnych komplikacji.

każda taka oferta zmniejsza koszty rozmów. A mobileking czegoś takiego nie zrobi bo znaleść kogoś kto ma ich numer to graniczy z cudem. No ale co kto lubi

Ja znam pare osob z mobilking, to moi dobrzy kumple, wiec gdyby mk zrobil taka opcje, na pewno beda chetni, ktorzy z niej skorzystaja. ale chyba poki co nikt sie nie pali do tego typu bonusow. z takich udogodnien frajde czerpia glownie dzieciaki, ktore rajcuja sie gadzetami i mnogoscia opcji.

wydaje ci się. bo np. wolę zapłacić 20 albo 25 groszy do orange i stacjonarne niż płacić za wszystkie rozmowy np. po 60 groszy. Bo to tylko taniej bo zawsze część telefonów które się wykonuje będą do tej sieci. bo jednak porównać popularność sieci i numerów do plusa czy orange z popularności mobilkinga to trochę trudno. bo w tej chwili nie mam w swojej książce telefonicznej numeru tej sieci. i każda oferta która obniżą koszty jest dobrą ofertą

z tego co zrozmiałem to w orange jest tak że im za większą kase doładujesz tym mniej płacisz za minute rozmowy?

to zależy w jakiej taryfie tak jak piszesz jest w orange go. Natomiast w orange po i orange music jest inaczej