Czy opłaca się wymienić nokię 6300 na galaxy s3?

Jak w temacie .

Nokie mam już od 2 lat mniej więcej i n iewiem czy opłaca się kupowac nową.

Zależy do czego używasz fona i ile masz kasy na wydanie.

Używam go głównie do dzwonienia i sms, czasami jakieś proste gierki , a s3 zanalzłem używaną za 600zł.

Galaxy S3 za 600 zł? Chyba chińską podróbkę wzorowaną na Samsung’a Galaxy S3. Nie jestem zwolennikiem tych dziwactw, gdyż są to pieniądze wyrzucone w błoto.

To nie jest podróba, używana tylko 7 miesięcy i jeszcze na gwarancji jedyny minus to drobne otarcie w prawym górnym rogu.

Galaxy s3 to już rozbudowany smartfon, o większych możliwościach, większej wydajności i w ogóle większy niż Nokia.

Co do tego czy opłaca się zmieniać, to zależy do czego wykorzystujesz telefon, bo jeśli np. rzadko potrzebujesz dostępu do internetu, mało korzystasz z multimediów to zmiana nie ma sensu. Sam mam podobną nokie, z tym że już smartfona i po zmianie na HTC One V, a ostatnio Sensation z 2-rdzeniami cały czas byłem niezadowolony z tego jak krótko te telefony trzymają na baterii i jak łatwo można je uszkodzić gdy upadnie. Pamiętaj też że w S3 jest micro-sim, więc będziesz musiał wyciąć lub wymienić karte.

A ta cena 600zł za S3 jest podejrzanie niska, w tej cenie można szukać S2 w przeciętnym stanie.

Jeżeli nie potrzebujesz smartphonu to odradzam. W zwykłym telefonie wytrzyma tobie dłużej bateria, jak spadnie z wysokości nie musisz się martwić że się zaraz ekran zbije

Za 600 zł to nawet Galaxy S2 ciężko dostać, a co dopiero S3. Podaj może jakiś link do aukcji o ile znalazłeś gdzieś w internecie ten egzemplarz. Pracuje w branży GSM i za 600 zł jest niemożliwością kupić ten telefon. Chyba, że ma pęknięty digitizer albo sobie trochę popływał :slight_smile:

Niemożliwe, że S3 za 600 zł,

jeśli używasz fona głównie do rozmów i SMS to zostań przy nokii.

To jest ta aukcja:

http://tablica.pl/oferta/samsung-galaxy … 9e90f7feaa

Już mam z nim wszystko umówione, zapłace w tym tygodniu.

warto?

Pierwsza rzecz: gwarancji już nie ma. Telefon po solidnym upadku co skutkuje utratą praw gwarancyjnych, ale jest to dalej bardzo atrakcyjna cena. Trzeba wziąć pod uwagę to, że na Tablicy jest masa kombinatorów i robiąc taka cenę może liczyć, że ktoś się tak “podnieci”, że zrobi przelew i tyle widział telefon i kasę.

W tym przypadku tylko odbiór osobisty z porządnym sprawdzeniem telefonu, gdyż po takim upadku może on bardzo wariować, mieć zwarcia na płycie czy uszkodzoną końcówkę mocy odpowiedzialna za zasięg co będzie się objawiało “pływaniem” zasięgu.

Pozdrawiam.

Cześć,

po pierwsze moim zdaniem zły dział. Jakiś moderator mógłby przenieść :slight_smile:

Od siebie dodam, iż wybrałbym galaxy jedynie ze względu na wi-fi. Gdyby to nie grało roli, nie wymieniłbym 6300 na inny model. Całkiem dobry soft s40v3, który bardzo prosto zmodyfikujesz patchami (co do tego odnieś się na www.nokiahacking.pl).

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

odpuść sobie tablica.pl najgorsze aukcje i masa oszustów

Jeśli już koniecznie chcemy kupować coś z tablicy, to tylko korzystając z poniższych możliwości:

  1. Odbiór osobisty, czyli widzimy co kupujemy, nie jest to wtedy żaden kot w worku. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

  2. Wysyłka za pobraniem, jednak wcześniej wysyłający musi dopłacić do tego, aby istniała możliwość otworzenia paczki przy odbierającego - czyli paczka przychodzi, my oglądamy, jak pasuje płacimy, jak nie to nara.

  3. Wystawienie na Allegro - jeśli nadal to będzie jakiś wałek, to przynajmniej będzie podstawa do sądzenia i zwrotu kasy.