Czy opłaca się wziąć tego laptopa?


(kubasx4) #1

Czy opłaca się wziąć tego laptopa ? Z tej gazetki za 1999 zł ??

http://www.mediaexpert.pl/newspapers/pdf/145.pdf


(Miques) #2

a do czego masz zamiar używać tego laptopa?


(kubasx4) #3

do wszystkiego , głownie prezentacje (podłączenie do projektora),pisanie w wordzie(excel czy power point), internet , oglądanie filmu czy też raz na jakiś czas w coś zagrać !!


(Miques) #4

granie na tym laptopie odpada na wstępie. do reszty sie raczej nadaje ;p


(kubasx4) #5

nie pociągnie takich gier jak NFS:Pro Street czy CoD 4 ?

a powiedz mi jeszcze jedno , mam sięc i mam ruter i tam rozprowadzam tą sieć i teraz chciałbym kupić ruter albo coś aby mieć bezprzewodową ... czy lepiej kupić nowy ruter z adsl czy coś dokupić do tego ?


(Go2none) #6

Wydaje się to rozsądna cena, aczkolwiek w nowe gry na pewno nie pograsz. Wciśnięto nawet klawiaturę numeryczną - przy 15,6 calowym ekranie oznacza to bardzo małe klawisze - robienie czegokolwiek na takiej klawiaturze do najprzyjemniejszych rzeczy należeć nie będzie. Naturalnie, dla niektórych nie jest tą wadą - jest nią natomiast Windows Vista Basic, chociaż przy tej cenie... Jeśli masz szansę mu się przyjrzeć przed zakupem osobiście, to radziłbym tak zrobić - przy okazji zobaczysz jakiej jakości jest ekran.


(kubasx4) #7

no właśnie jutro jadę po laptopa i mam 2000 zł i chcę wziąć w miarę dobrego i ten wydaje mi się odpowiedni , poza tym biorę go z tego właśnie sklepu