Czy opłaca sie wziąść NOKIA N73 z PLAY w abonamecie?


(Pinio150) #1

Tak jak w temacie czy opłaca mi sie wziąść NOKIE N73 na 24 miesiące z PLAY-a? Tutaj link. Czy mozna wziąść taka NOKIE N73 na okres 36 miesięcy na abonament? :stuck_out_tongue: Bo ja widze ze tylko na 24 miesiace mozna wziąść.

A moze bardziej opłaca sie mi kupic NOKIE N73 z allegro.pl i dokupic sobie sobie karte 2GB i dotego starter z PLAY? Czekam na wasze sugestie. Mi sie wydaje ze jednak bardziej opłaca sie ta druga opcja w moim wypadku. PLAY wydaje sie byc bardzo atrakcyjna oferta na karte. Tak mi sie wydaje. Czekam na wasze opinie.


(system) #2

Ja bym kupił na allegro i do tego starter z Nowe Orange Go, mi ta oferta bardzo odpowiada :slight_smile:


(Artur Dirtydancing) #3

Ogólnie się opłaca kupić N73.

To jeden z lepszych telefonów na rynku, choć bardzo popularny (spotyka się go na każdym kroku :? ).


(system) #4

No ja go w sumie tylko raz widziałem :stuck_out_tongue:


(Pinio150) #5

A ja sobie kupie NOKIE N73 MUSIC EDITION nie wiem jaka bedzie to konkretnie aukcja ale teraz cos chodza one na allegro.pl po około 1300-1500zł. A wydaje mi sie ze play ma bardzo tanie rozmowy do wszystkich sieci i tanie SMS. A wy jak sadzicie?


(Artur Dirtydancing) #6

Nie kupuj ME!!

Co najwyżej sobie softa wgrasz do zwykłego N73.


(kamilmag) #7

Dlaczego ??


(Pinio150) #8

Blackhawk własnie dlaczego nie mam sobie kupowac NOKI N73 ME? ? ? To to samo tylko ze czarna jest ma karte 2GB i jest drozsza a tak to to samo co w zwykłej N73.

a to moze napiszesz dlaczego nokia ME mam nie kupywac jakies argumenty Blackhawk czekamy


(system) #9

To też bez sensu, jest tylko inny odtwarzacz i w dodatku cały czas działa w tle i ciągnie baterię, lepiej pozostać przy zwykłym i zainstalować jako player LCG jukebox.

pinio150

Do poczytania

http://pclab.pl/forum/lofiversion/index ... 55787.html

Weź sobie przelicz czy nie lepiej osobno dokupić kartę 2GB, przejścówkę AD-15 i jakieś słuchawki z prawdziwego zdarzenia, bo te co dają do zestawu i tak są do dupy.