Czy opłaca sie zagrać na giełdzie?

Hejka

To pytanie kieruje głównie do osob obeznanych w tej dziedzinie, czyli w inwestycji na giełdzie papierów wartościowych.

Czy majac 3000zł opłaca mi sie zagrac na giełdzie? nie chodzi mi o jakies duze zarobk, głównie na takie swoje małe potrzeby (tel, paliwo do moto).

A moze polecacie mi jakas inna inwestycje.

Z góry dzieki…

Gra na giełdzie, inwestycje…

No pewno że się opłaca.

Ale należy pamiętać że można wszystko szybko stracić (lub szybko powyższyć). Jest albo tak albo tak i trzeba być rozsądnym

Pisze to jako amator żeby nie było ;]

opłaca sie grac tak od minimum 2000 tyś. zł.

knapik

ale bredzisz !!

niemasz pojęcia to milcz !

wiadomo im więcej kasy tym więcej się zarobi :slight_smile:

zdażają się przypadki że wartość akcj poptrafi skpoczyć o 2500 % !

czyli 25 razy ! :wink: to wtedy nawet z tysiaka zarobisz ładnie :stuck_out_tongue:

ale to trzeba się znać i mieć farta :stuck_out_tongue:

Ja też nie umiem grać :wink: ale polecam zapoznać się z gra giełdowa

W takiej grze nic nie tracisz a można dużo się nauczyc

Jak ktos z glowa inwestuje to nie straci a i moze zarobic.Najpewniejsza inwestycja na gieldzie na obecna chwile jest według mnie kupno akcji któregos z Banków.Póki co najstabilniejsze kury.Reszta spólek ma duze wachania ze wzgledu na sytuacje polityczna w kraju,moga isc w góre ale i bardzo spac.

Np. Inwestujac duża sume w akcje BPH i odczekujac troche mozna dosc dobrze zarobic…

Maja bardzo wysoki kurs akcji i dosc stabilny.A najpewniejsza inwestycja jest kupno Akcji Stabilnego wzrostu,czyli inaczej akcji NFI

EDIT: na stronie http://www.money.pl masz grę giełdowa,mozna sie pobaswic wirtulanymi pieniedzmi w wirtulane inwestowanie i przekonac sie czy sie ma głowe do tego

  • O płaca się ale
    tutaj przynajmniej nic nie stracisz :wink: pierw potrenuj :wink:

trenowac juz trenowałem i wychodzić mi to nieźle wychodziło… :wink:

ale mimo wszstko dzieki wam…

jak wygrasz więcej niż włożyłeś to sie opłaca :mrgreen:

Temat w dziale Na Luzie, ale nie przeginajcie :twisted:

Dobra temat zamkniety :wink:

Dzieki wam panowie jak cos wygram to sie wam pochwale za poł roku :smiley: