Czy otrzymane ostrzeżenie zniknie?

Witam,

nie wiem do jakiego działu dać ten temat, a że uznaję to za pewien problem więc dałem tu :wink:

Cytując :

3.3. Ostrzeżenia

e) Ostrzeżenia mogą być anulowane po miesiącu nienagannego zachowania.

Mam przez to rozumieć, że po miesiącu , nienagannego zachowania , ostrzeżenie które dostałem zostanie usunięte ? :wink:

A można to jakoś inaczej wytłumaczyć? :expressionless:

Można, , Ostrzeżenia mogą , - no właśnie mogą… ale nie muszą i nad tym się właśnie zastanawiałem :wink:

Odpowiedź otrzymałem, temat uważam za zamknięty :wink:

Jeśli dostaniesz jeszcze jedno to wtedy dwa miesiące, a jeśli będziesz miał 3 to = ban na 3 miesiące.

@mati75

problem dotyczy sformułowania w regulaminie “mogą”.

To nie jest jednoznaczne z " są anulowane po jednym miesiącu nienagannego zachowania"

Krótko mówiąc mogą ale nie muszą, inaczej mówiąc mogą zależeć od podejścia moderatora, admina. I w tym zapisie jest pewne niedomówienie i miejsce na dowolną interpretację. Co jak widać z innych postów może zależeć od humorów osób odpowiedzialnych.

Natomiast @BlackJack94 nie pytał o konsekwencje przy kolejnych ostrzeżeniach, czasami lepiej nie pisać,niż pisać nie na temat.

Szkoda, że nie wypowiedziała się osoba kompetentna (mod/admin), ale to już inna “para kaloszy”

Jeśli będziesz się źle zachowywać na forum, ostrzeżenie nie zostanie anulowane. Myślę że to jest jasne :slight_smile:

BlackJack94 wszystko przed tobą, zakończmy temat!

BlackJack94 napisał:

Odpowiedź otrzymałem, temat uważam za zamknięty