CZy pies przegryzie kable od kompa?

czy pies możne przegryźć kable od kompa?

nigdy nie miałem psa a koleżanka poprosiła żebym został z nim do jutra

jak często z nim wychodzić na spacer ?

pies jest mały ma chyba rok pół roku jakoś tak

Owszem może przegryźć :smiley:

Wyjdź z nim dziś wieczorem, jutro rano i po południu. :stuck_out_tongue_winking_eye:

A tak swoją drogą to nie dała Ci instrukcji obsługi do niego ? ;p

Nie powinien

Kable pogryzie, na dywan nasika. Szczególnie jak to mały szczeniak.

Dokładnie - zrobi Ci na chacie Hiroszime ;] Skoro młody pies to lepiej odizoluj go, bo nie będziesz mieć gdzie mieszkać :stuck_out_tongue:

Jak przegryzie kabel zasilający to myślę że już nic innego przegryźć nie powinien :smiley: wydatek rzędu 10 pln, a “świety spokój” jest bezcenny:)

Właścicielka nie byłaby zadowolona :expressionless: . A pies jak najbardziej może, jak widziałem kable pogryzione przez myszy.

Myszy a pies to jednak pewna różnica. Pies nie jest gryzoniem. Choć czasem wszystko na to wskazuje.

Podaj przynajmniej, jakiej rasy jest ten pies i ile ma lat (w latach normalnych, nie psich :slight_smile: ).

przegryźć kabli to raczej nie przegryzie… może jedynie się nimi bawić i trochę je uszkodzić… zależy od zwierzaka…

wyjdź z nim na spacer rano, koło południa, po południu i wieczorem, powinno być git, ale też to wszystko od zwierzaka zależy :slight_smile: najlepiej zadzwoń do koleżanki i się spytaj jakie ma przyzwyczajenia i będzie dobrze :smiley:

Żebyś się nie zdziwił, sąsiadowi suczka ze schroniska przegryzła skrętkę od sieci i się dziwił że nie ma neta, a szczeniak jest jeszcze głupiutki i wszystko może wpaść do szalonej łepetyny.

wybaw się z nim. Jak ko wymęczysz to padnie jak kłoda i będziesz miał spokój z nim do jutra… no moim to działa xD

koleżanka ma go 5 godzin ale jej chłopak się obraził i robi mu kolacje.

wymęczony labrador taka rasa

Dodane 20.06.2009 (So) 21:37

a ma chyba 5 czy 7 miesięcy jakoś tak maly jest jeszcze

Jak szczeniak to może zjeść kable. Lepiej je zabezpieczyć przed nim. I przygotuj się na wycieranie psich siuśków z podłogi (ewentualnie z dywanu).

mój pies był zamykany w łazience żeby nic nie rozwalał i sobie upatrzył wężyk od wody metalowy i zalał całą łazienkę, pół korytarza i komuś piwnicę a akurat nikogo w domu nie było… i najlepsze jest to że pyska sobie nie pociął w ogóle :stuck_out_tongue: zdolny :stuck_out_tongue:

no to zdolny :stuck_out_tongue: mieszkam w domu :slight_smile:

źle nie było jedynie co to budzę sie rano i patrze a pies na biurku śpi koło myszki xD

nic zniszczone nie jest :slight_smile:

Psy to tak jak ludzie. Są mądrzy i są głupi.

psy nie są głupie!!, po prostu psy się upodobniają do właściciela… czasem są rasy które okres szczeniaka trwa do 2 lat… Wtedy pies jest nie mądry.

I właściciel tak po prostu będzie gryzł kable :stuck_out_tongue:

Dziwne że myszki nie zjadł :slight_smile:

Gdyby to był kot, już by jej pewnie nie było:

17_myszolap-komputerowy.jpg

fiesta przecież ten pies to jeszcze szczenie jest!!, no ciekawe jak ty byłeś bachorem to byłeś wzorowy… Pies musi wszystko do pyska wsadzić.