Czy płaci się za transfer w PlusGG?

(kijek) #1

Znalazłem coś takiego :

I czy jest to prawdą, że za przesyłanie danych nic się nie płaci, nawet podczas tego próbnego korzystania?

(Jaroslaw Nijakowski) #2

Nie nic się nie płaci za transfer. Jedyny koszt to koszt pobrania samej aplikacji (parę groszy) i opłaty dla gg 1,5 - tydzień, 5 - miesiąc.

Ta sama opcja jest w 36.6 :arrow: GG36.6

(Golo73) #3

Nie płaci się na pewno! Musisz mieć tylko ustawiony na odbiór przez wap ( a nie internet lub coś innego). Po okresie próbnym, który trwa 7 dni, opłata wynosi 5 zł za 30 dni korzystania lub 1,50zł za tydzień. POZDRAWIAM :smiley:

(kijek) #4

Ok, ściągnąłem już GG, ale mam problem. Gdy uruchamiam aplikację wyświetla się informacja, aby wybrać połączenie WAP (takie mam ustawione), potem informacje, że aplikacja chce wysyłać lub odbierać dane i czy się na to zgadzam, to wybieram tak. I przy 8% ładowania wyskakuje "Błąd połączenia z internetem. Gadu-Gadu zostanie zamknięte". Telefon to LG KS360.

(Extremeze) #5

A masz skonfigurowany WAP? Jakiego masz operatora sieci?

(kijek) #6

Operator to Plus, WAP chyba jest skonfigurowany, ponieważ wbudowana przeglądarka z niego korzysta i wszystko działa. Ale gdy chcę odpalić OperęMini wyskakuje, że niemożna się połączyć z internetem, chodź w ustawieniach aplikacji mam profil sieciowy "Java WAP". Teraz spróbowałem jeszcze ze strony plusa wysłać sobie ustawienia wap gprs, ale to też nic nie daje.

(Decyng11) #7

nic sie nie placi

(kijek) #8

To już wiem ze wcześniejszych postów, teraz mam inny problem.

(Jaroslaw Nijakowski) #9

Operamini działa na profilu INTERNET z Plusa. Minusem jest to że trzeba przełączać się w zależności od tego z czego korzystasz.

(kijek) #10

Próbowałem już. Wydaje mi się, że jednak bez wizyty w salonie Plusa się nie obejdzie.