Czy płaci się za transfer w PlusGG?

Znalazłem coś takiego :

I czy jest to prawdą, że za przesyłanie danych nic się nie płaci, nawet podczas tego próbnego korzystania?

Nie nic się nie płaci za transfer. Jedyny koszt to koszt pobrania samej aplikacji (parę groszy) i opłaty dla gg 1,5 - tydzień, 5 - miesiąc.

Ta sama opcja jest w 36.6 :arrow: GG36.6

Nie płaci się na pewno! Musisz mieć tylko ustawiony na odbiór przez wap ( a nie internet lub coś innego). Po okresie próbnym, który trwa 7 dni, opłata wynosi 5 zł za 30 dni korzystania lub 1,50zł za tydzień. POZDRAWIAM :smiley:

Ok, ściągnąłem już GG, ale mam problem. Gdy uruchamiam aplikację wyświetla się informacja, aby wybrać połączenie WAP (takie mam ustawione), potem informacje, że aplikacja chce wysyłać lub odbierać dane i czy się na to zgadzam, to wybieram tak. I przy 8% ładowania wyskakuje “Błąd połączenia z internetem. Gadu-Gadu zostanie zamknięte”. Telefon to LG KS360.

A masz skonfigurowany WAP? Jakiego masz operatora sieci?

Operator to Plus, WAP chyba jest skonfigurowany, ponieważ wbudowana przeglądarka z niego korzysta i wszystko działa. Ale gdy chcę odpalić OperęMini wyskakuje, że niemożna się połączyć z internetem, chodź w ustawieniach aplikacji mam profil sieciowy “Java WAP”. Teraz spróbowałem jeszcze ze strony plusa wysłać sobie ustawienia wap gprs, ale to też nic nie daje.

nic sie nie placi

To już wiem ze wcześniejszych postów, teraz mam inny problem.

Operamini działa na profilu INTERNET z Plusa. Minusem jest to że trzeba przełączać się w zależności od tego z czego korzystasz.

Próbowałem już. Wydaje mi się, że jednak bez wizyty w salonie Plusa się nie obejdzie.