Czy płynnie będzie chodził Windows 7 x86 na Moim Komputerze?

Ram: 2GB

Karta Grafczina: ATI Readon X1600 Seriex 256 MB

Procek: AMD Athlon x64 2x Dual Core Processor 5000+ 2.60GHz

 

Pytanie czy będzie dość dobrze chodził Windows 7 32 Bitka ? :slight_smile:

 

 

Chciałbym żeby wypowiedziało się z 3/4 Osoby z jakimiś Argumentami :stuck_out_tongue:

Tak. Mi na c2d z opisu śmigał całkiem dobrze. Ty masz dość podobny sprzęt, więc powinien dobrze działać

Stara nie wspierana grafika przez nowsze Windows powyżej XP. Nie rzucał bym się na 7, prędzej na lekkiego Linuksa.

 

słyszałeś kiedyś o sterownikach?

A słyszałeś o ich braku na tak stare dawno nie wspierane układy.

Ten układ się skończył na XP.

A ty zgadujesz czy ktoś Ci nagadał głupot ?

Sterowniki dla tej karty jak najbardziej są dostępne bezpośrednio na stronie AMD i to zarówno dla Win 7 32bit jak i 64 bit. (wersja Catalyst 10.2)

 

Sprzęt mimo, że nie jest demonem wydajności spokojnie poradzi sobie z 7-demką.

PS. Możesz dorzucić trochę ramu :slight_smile:

No właśnie catalyst 10 a obecnie najnowsze jest 13 czyli wsparcie jest off

Catalyst 10 nie były za udabe wiele osób wracało na 9.

Pod nowszy sprzęt są nowe systemy a na starszy starsze bo satry sprzęt a nowy system to chybryda, w której zawsze będzie coś nie tak.

No… gratuluję logiki :slight_smile:

A… Windows XP to jest wspierany ?

 

PS. Sterowniki są “tworzone” do konkretnego sprzętu - w przedmiotowym przypadku mowa o tych do kary graficznej  i niezależnie od systemu wsparcie dla X1600 skończyło się na CCC 10.2 (zarówno dla XP jak i 7) więc nie widzę róźnicy.

PS.2. Przeczytaj swoje motto… zalecam chwilę refleksji.

Jak ja ruszyłem ten system w szkolnym:

Sempron 3000+ 1.8GHz (939)

1GB RAM DDR1

Zintegrowana Geforce 6100

 

To tu miałoby nie działać? Wszystkie sterowniki są :slight_smile:

bardzo bardzo dziwne, że układ skończył się na XP skoro sterowników nie brakuje… ale co ja tam wiem

Catalyst 10 są pod systemy vista itp ale sa niedopracowane i ich nie poprawiali tylko zrobili kolejną wersję.

niestabilne? obraz drga?

niestabilność w sterownikach może objawiać się różnymi zjawiskami np. spadki fps w grach , blue screeny lub coś typu “sterownik przestał działać”. Osobiście nie korzystałem z tej wersji więc głębiej się nie wypowiadam 

Nie pchaj się w 7 z tą konfiguracją. Ewentualnie pobierz “wersję testową” i sprawdź co i jak działa.

Instaluj bez gadania, może zmień grafikę jedynie, a tak to sprzęt dobry. Jak kolega jedzie na Athlon 64 4400+ 2x.2.2Ghz, 2GB RAM, Geforce 210.