Czy po instalacji systemu trzeba instalować sterowniki?

Witam. Pytanie takie jak w temacie. Czy po instalacji Windows 7 64-bit Ultimate trzeba instalować sterowniki? Strasznie dużo czasu zajmuje i psuje zabawę. Nie chce mi się nic instalować, tylko przeglądarkę, antywirusa i GTA IV.

Link do komputera (mam ten komputerek): http://www.komputronik.pl/product/16802 … 28_V3.html

Nie trzeba, ale należy.

Sterowniki są potrzebne :stuck_out_tongue: sterowniki do karty graficznej bez nich nie uruchomisz żadnej gry, sterowniki do karty dzwiękowej spróbuj bez nich włączyć jakąś muzykę zobaczymy czy ci się uda? ale wątpie. Sterowniki do karty sieciowej bez tego nie połączysz się z internetem, oraz chipset do twojej płyty głównej także jest potrzebny :stuck_out_tongue: no wiesz możesz nie instalować sterowników, ale bez nich nic nie będzie działać :stuck_out_tongue:

Napiszcie też jakie trzeba zainstalować, najlepiej podajcie linki. Do karty graficznej nie podawajcie. Już mam z strony NVIDIA. Podajcie te, które są potrzebne do prawidłowego działania systemu.

Podaj nazwę płyty głównej tak będzie prościej :slight_smile: bo w tej chwili nie wiemy czego szukać :slight_smile: w linku który podałeś nie ma nazwy płyty głównej :stuck_out_tongue:

Zwróć uwagę na zasilacz,tylko 350 W…może nawet no name.Przy tej cenie komputera powinien być mocniejszy…grafika 1 GB.Pozatym należy zainstalować DirectX. http://www.dobreprogramy.pl/DirectX,Pro … 12426.htmlhttp://windows.microsoft.com/pl-pl/wind … directx-11

Jeśli w menadżer urządzeń nie masz żółtych znaków, to znaczy, że windows sam zainstalował potrzebne sterowniki.

Ok. Dziękuję Wam. Dziś nie mam czasu sprawdzać. Jutro podam płytę główną.

Sprawdzę też w Menedżer urządzeń.

Mam na razie tylko te sterowniki: karta graficzna, dźwiękowa i DirectX.