Czy po przekroczeniu limitu w pakiecie danych w Orange free

Witam, czy po przekroczeniu limitu w pakiecie danych 4gb (orange free)

naliczana jest oplata za dodatkowo pobrane dane? jezeli tak to jakie sa

ceny za np: 1GB pobranych danych na zmniejszonym transferze ???

“Limit przesyłania danych w jednym okresie rozliczeniowym, po przekroczeniu, którego Operator zastrzega prawo do wprowadzenia, trwającego do końca danego okresu rozliczeniowego, ograniczenia prędkości przesyłania danych jest zgodny z poniższą tabelą. W przypadku wprowadzenia przez Operatora ograniczenia prędkości przesyłania danych, usługa Orange Free będzie umożliwiać przesyłanie danych z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach technicznych, jednakże nie większą niż 16/16 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku opcji Orange Free 39,5 zł, Orange Free Standard, Orange Free Optimum oraz 64/32 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku Orange Free Premium oraz Orange Free Platinum.”

Nie ma informacji o dodatkowych opłatach poza limitem.

Chyba że masz włączoną usługę cała naprzód, to wtedy płacisz 5gr za 1MB, ale nie masz ograniczanej prędkości. Jeśli często przekraczasz limity i potrzebujesz większej najlepiej wykupować pakiety (ceny na stronie orange) albo rozważyć podniesienie abonamentu (nie wiem jak teraz ale kiedyś można było później w każdym momencie wrócić na niższy, byleby nie zejść poniżej tego na który jest podpisana umowa - o to najlepiej zapytać w BOk - *100)

wielki dzięki za odpowiedzi! W sumie nie wiem czy brać od razu większy

pakiet z większą prędkością, czy później dopłacać… tylko czy wtedy mój

staż i pkt które zdobyłem w tym stażu też przechodzą

dalej? Będę mógł korzystać z kolejnych promocji Orange Free?

Chyba lepiej jest wziąć większy pakiet, jeśli już się teraz nad tym zastanawiasz. Zawsze jest to większy komfort korzystania, choć przypuszczam, że pewnie wszystko jest kwestia potrzeb. Pytanie czy jest sens dopłacać za dodatkowy transfer? w abonamencie wychodzi to chyba korzystniej.