Czy po zaktualizowaniu pliku .html, znika on z indeksu googl

Witam,

Jak założę stronę, to będę chciał aby ją Google za indeksowało. Wtedy jakiś fragment javascriptu jest dodawany do pliku z kodem? Jeżeli chcę zaktulizować plik to mogę go zmodyfikować i potem wysłać ponownie przez ftp i podmienić i będzie dalej moja strona znajdowana przez Google? czy jak to wygląda w praktyce?

Tak, treść która pokazuje się w google jest zapisywana na ich dysku. Zmieni się ona dopiero wtedy gdy robot google znowu nawiedzi twoją stronę. Odpowiadając na pytanie: TAK

Jeśli się mylę to mnie poprawcie :]

a muszę po modyfikacji pliku znów zgłaszać u nich moją stronę czy to automatycznie się odbywa? jeżeli tak, to z jaką częstotliwością?

ad1. Zależy od rodzaju aktualizacji. Jeżeli coś zawalisz, to strona może spaść w rankingu, jak coś przeskrobiesz to może z niego całkiem wylecieć :stuck_out_tongue:

ad2. Nie, nie tylko nie musisz ale nawet nie powinieneś zgłaszać ponownie. Google samo odwiedzi w swoim czasie stronkę i zaktualizuje swój indeks.

a czy oferty z Allegro.pl typu: 10000 UNIKALNYCH ODWIEDZIN mogą jakoś przyspieszyć proces indeksowania? dają w ogóle coś?

Chodzi Tobie o SWL? Jeśli tak, to daje to dużo, zobacz jak nokaut, ceneo, czy skąpiec skończyło ;).

chodzi mi o oferty jak na przykład na tej aukcji: http://allegro.pl/10000-unikalnych-odwi … 86729.html

czy to w ogóle nie ma nic wspólnego z indeksowaniem?