Czy po zaktualizowaniu pliku .html, znika on z indeksu googl


(Imysz01) #1

Witam,

Jak założę stronę, to będę chciał aby ją Google za indeksowało. Wtedy jakiś fragment javascriptu jest dodawany do pliku z kodem? Jeżeli chcę zaktulizować plik to mogę go zmodyfikować i potem wysłać ponownie przez ftp i podmienić i będzie dalej moja strona znajdowana przez Google? czy jak to wygląda w praktyce?


(Boteq6) #2

Tak, treść która pokazuje się w google jest zapisywana na ich dysku. Zmieni się ona dopiero wtedy gdy robot google znowu nawiedzi twoją stronę. Odpowiadając na pytanie: TAK

Jeśli się mylę to mnie poprawcie :]


(Imysz01) #3

a muszę po modyfikacji pliku znów zgłaszać u nich moją stronę czy to automatycznie się odbywa? jeżeli tak, to z jaką częstotliwością?


(adpawl) #4

ad1. Zależy od rodzaju aktualizacji. Jeżeli coś zawalisz, to strona może spaść w rankingu, jak coś przeskrobiesz to może z niego całkiem wylecieć :stuck_out_tongue:

ad2. Nie, nie tylko nie musisz ale nawet nie powinieneś zgłaszać ponownie. Google samo odwiedzi w swoim czasie stronkę i zaktualizuje swój indeks.


(Imysz01) #5

a czy oferty z Allegro.pl typu: 10000 UNIKALNYCH ODWIEDZIN mogą jakoś przyspieszyć proces indeksowania? dają w ogóle coś?


(manieKMP) #6

Chodzi Tobie o SWL? Jeśli tak, to daje to dużo, zobacz jak nokaut, ceneo, czy skąpiec skończyło :wink:.


(Imysz01) #7

chodzi mi o oferty jak na przykład na tej aukcji: http://allegro.pl/10000-unikalnych-odwi ... 86729.html

czy to w ogóle nie ma nic wspólnego z indeksowaniem?