Czy pobrany Windows 7 po terminie pobierania jest legalny?


(Katalonczyk97) #1

Witam

Piszę w sprawie Windows7 Chciałem go pobrać z jakiejś strony. Niestety spóźniłem się i termin pobierania zakończył się. Czy pobierając np. z Rapidshare czy czegos innego Pirace RC Microsoftu? czy jednak nic mi nie grozi pobierając ten system po dacie wyznaczonej przez Microsoft??

Z góry dziękuje za podpowiedzi:).


(Cedar) #2

Tak, to nie jest legalne, było tu już wiele razy pisane. Ewentualnie zrób kopię od kolegi lub w jednej z gazetek w kiosku jest dołączona płytka z win 7.


(Katalonczyk97) #3

wielkie dzieki post do zamknięcia:)


(Łukasz14) #4

Chyba się panowie milicie :wink:

Jak masz oryginalny CD-KEY nadany od M$ TYLKO dla Ciebie to możesz sobie pożyczyć od kogoś płytkę i wtedy będzie to legalnie użyty system :stuck_out_tongue:


(Gorgoroth) #5

A co niby napisał cedar? Zrobienie kopii od kolegi to nie to samo co pożyczenie nośnika?


(Łukasz14) #6

Gorgoroth , chyba Ty nie przeczytałeś dobrze :wink:

Jeśli posiada swój wygenerowany CD-KEY to może sobie ściągnąć wersję RC z jakiegoś serwisu lub pożyczyć od kogoś nośnik ;]


(Cedar) #7

Ściągnięcie w tym przypadku nie jest legalne - ściągać Win 7 można było tylko i wyłącznie z witryny MS a tam dla "szaraków" już nie jest dostępny. Natomiast klucz nadal można sobie wygenerować.


(Gorgoroth) #8

Zgadza się. Była już o tym mowa nie raz na forum i wszyscy uznali, że skoro MS nie udostępnia tzn. że nie mamy pobierać.


(JNJN) #9

OTy kosmos, nie śmiecić w temacie.JNJN