Czy podany zasilacz da radę z podanymi komponentami?

Witam,

 

Jako, że czeka mnie wymiana zasilacza w dość starszym sprzęcie, moje pytanie jest następujące: Czy zasilacz “CHIEFTEC GPA-350S8 80+” wystarczy na Athlon’a II X4 620 2,6 GHz (nie będę podkręcał), DDR2 2gb x2 (4gb razem), Asus M2N68-AM SE2, PowerColor Radeon HD4650 + Arctic Accelero L2 Plus podłączany wtykiem 12v pod molex, najprostsza nagrywarka, karta sieciowa pod PCI, panel przedni (usb/usb 2.0, czytnik kart, wejście audio), dodatkowo będę chciał podłączyć 2 monitory 24 cale, oraz 17 cale. PC’ta będę używał ok. 8-10h dziennie. Czy wyżej wymieniony zasilacz wystarczy na owe komponenty, może być inny zasilacz, mój budżet wynosi ok. 120 PLN. Pozdrawiam.

MrEnergy

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Zasilacz wystarczy bez problemu.

Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

 

EDIT:

Ostatnie pytanie, czy czasami zasilacz VS Series od Corsair’a nie będzie lepszy ?

Corsair ma lepszą sprawność energetyczną i okablowanie. Pod względem głośności też powinno być lepiej. Nadaje się już pod mocniejsze zestawy, gdybyś planował zmienić.

Jak chciałbyś zakupić Corsaira to polecam taki:

Corsair VS450

 

lub

 

Corsair VS550

 

Oba mają mocną linię +12V.

 

 

Pozdrawiam.

Dziękuje bardzo za pomoc, temat można zamknąć. Pozdrawiam.