Czy podzespoły będą pasować

Czy wszystko będzie działać?
Gigabyte GA-M61PME-S2 rev 1.0, mam też 2.0 nie wiem co lepsze
Radeon HD 5770 + czy obsługuje DX11, jak nie to podajcie coś lepszego w podobnej cenie
AMD Phenom X4 805
RAM 2x4 667mhz DDR2
Zasilacz Forthron 350w, mam też do wyboru krzak 400w od logic’a
jak czegoś nie podałem to napiszcie

Składasz komputer pod pasjansa? Do czego ma służyć?

komputer ma służyć do przeglądania internetu i możliwie CS:GO na średnich/minimalnych ustawieniach graficznych. niektóre podzespoły już mam :slight_smile:

Napisz lepiej jakim dysponujesz budżetem i jakie masz podzespoły, to @anon7248146, albo @panicagaming coś ci wyczarują. Może nawet coś z używki podpowiedzą, bo widzę, że bardzo budżetowo próbujesz coś sklecić.

a więc tak, mam budżet do 200zł,
podzespoły, które posiadam to:
Gigabyte GA-M61PME-S2 rev 1.0, mam też 2.0
Zasilacz Forthron 350w, mam też do wyboru krzak 400w od logic’a
Dysk HDD Samsung hd320kj
GeForce 9500GT

Cieniutko, Procesor od biedy udźwignie CSGO, ale o 100FPS nie marz nawet, Stabilne 60-70 będzie dobrym wynikiem. To test na procku 3.2, Twój ma 2.5.

RAM starczy…

Prądozerna i rozlecieć sie może zaraz po zakupie. Ta karta chyba starsza od Ciebie. :wink:

Pewnie też z przejściami, powolny, a bad sectory sprawdziłeś?

Moja, głupia propozycja:
Nie dałbym rady namówić Ciebie na pchnięcie tych płyt, tego noname zasilacza i RAM na Allegro?
Za 500-600 zł max kupisz używanego Athlona 200GE, płytę i RAM, dysk, zasilacz i obudowa zostanie. Taka platforma nie rozkraczy się i na tym faktycznie w CSGO/LOL pograsz sensownie… a za rok, dwa rozbudujesz.

bad sectory sprawdzałem i jest git, procek zostawiam, a grafikę jaką polecasz? podobna cena musi być. A te fps w cs mi pasują :smiley:

Jeżeli zmieści sie w budżecie to może jakaś 750, nie wysadzi raczej zasilacza… jak za droga, to weź tego Radeona 5xxx, ale miej na uwadze, że za miesiąc możesz wrócić, że komputer nie działa. :wink:

Miej świadomość, że tak naprawdę skupujesz od kogoś złom elektroniczny, który prawdopodobnie trafiłby do utylizacji. Wydasz teraz parę stówek by za chwilę wywalić kolejne kilka stów, bo coś klęknie. Dzisiaj kupować sprzęt poniżej GTX 7xx, Procesorów Core 2gen czy Phenom II to kiepski interes.