Czy pojdzie mi gta na tych podzespołach

Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 - 4 rdzenie, 8MB pamięci CACHE, taktowanie bazowe 2,4Ghz

Pamięć operacyjna: 8GB DDR2

Dysk twardy: 250GB HDD

Karta graficzna: RADEON 1GB

Cześć,
Szklana kula podpowiada mi że chodzi ci o GTA 5 więc:

  • Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom 9850 2.5 GHz.
  • 4GB pamięci operacyjnej.
  • NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB.
  • 65 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
  • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 10.
  • Windows Vista / 7 SP1 / 8 / 8.1 64-Bit.

ale czy mi pojdzie na tym co ja podalem i jakie ustawienia graficzne i ile fps

Google -> Procek+Karta +YouTube _> odczytujemy z video :wink:

Czego oni w tych szkołach dzisiaj uczą;-)

Ty nie cwaniakuj bo ona ma wyższy numer w nicku :wink:
Na moje oko to zależnie od modelu karty graficznej (który poznasz klikając prawym myszy na komputer na zarządzaj-- menadżer urządzeń - karty graficzne) masz szansę na minimalnych ustawieniach pograć na 20-35 FPS. Problemem w wydajnosci będzie karta graficzna.

Nie jestem wróżką i nie wiem ile możesz mieć FPS hmm można tylko powiedzieć że teoretycznie gra będzie działać.

Rozmiar pamięci nie jest wyznacznikiem niczego a często jedynie chwytem marketingowym.
Jak podasz dokładny model karty to może w przybliżeniu ustalimy czy ci to poleci.

Nie napisała by :

Chyba że to literówka ściśle powiązana z brakiem ogonków i jeszcze kilkoma drobiazgami…

pójdzie Gta 1 i 2 :wink: moze i Gta 3

1 polubienie

temat do zamknięcia

Czy Ty Leszku ‘daleko mieszkasz od szosy’?

od ulicy?

Nie od ulicy - OD SZOSY!

Nie obraź się… bo Ty te samochdziki i te sprawy…

Onegdaj, dawnooo temu pobierałem nauki w Technikum Samochodowym im. XX-lecia PRL w Łodzi – dzisiejszy Zespół Szkół Samochodowych w Łodzi przy ul. Kilara 3/5 ( kiedyś Prożka 3/5)
Serialowy Leszek uczęszczał do tego Zespołu Szkół, stąd mój sentyment do wszystkich Leszków, gdzie
Henryk Czarnecki autor tego filmu był moim psorem, aczkolwiek przedmiotem było ( niezawodowym)… nosz kurna… nie pamiętam!!!