Czy polecacie firmę skullcandy?


(zamstak09) #1

Witam! Mam problem z zakupem słuchawek nausznych. Mianowicie zastanawiam się nad firmą Skullcandy a dokładnie modelami Hesh. Jestem fanem NBA, dlatego podobają mi się te słuchawki http://allegro.pl/sluchawki-skullcandy- ... 74527.html lub te http://allegro.pl/sluchawki-skullcandy- ... 77746.html Wygląd jest idealny dla mnie, ale nie wiem co z jakością dźwięku. Czy są one tylko do szpanu? Czy jakość dźwięku odpowiada cenie? Prosiłbym o pomoc w wyborze będę wdzięczny. :razz:


(scripter1) #2

Z opisu:

Czyli to bardzo drogi śmieć.

Dla mniej zorientowanych wyjaśnię że przyjmuje się że przeciętne ludzkie ucho słyszy dźwięki z zakresu 20-20 000HZ (czyli 20Hz - 20kHz) i przynajmniej taki zakres powinny przenosić dobre słuchawki (niektórzy słyszą nawet większy zakres częstotliwości).

Basy to częstotliwości na dole tego zakresu a soprany to te na górze.

Fakt że producent podał dla tych słuchawek dolną granicę przenoszonych częstotliwości 100Hz nie musi oznaczać że nie usłyszysz w nich basów ale na pewno nie będą one brzmieć poprawnie.


(zamstak09) #3

Dzięki wielkie a jakie słuchawki polecacie tak do ... 200zł????


(scripter1) #4

Polecam poszukać jakichś z oferty firm Philips, Plantronics, Sennheiser kierując się moją powyższa radą, te firmy cieszą się dobrą opinią(miałem różne Philipsa a słuchawek Plantronics używam obecnie).


(Wolfgar) #5

To zależy czy chcesz ich używać w domu czy w drodze? Jak to domu to za 100zł masz Superlux hd681 jak na drogę to napisz czy chcesz otwarte czy zamknięte :wink:

Co do skullcandy to z moich organoleptycznych testów wynikło, że to słuchawki dla osób którym zależy na lansie nie na dźwięku.


(boger) #6

zobacz na to:

sluchawki-300zl-t417852.html


(Jaromir Zurawski) #7

Jeśli chcesz kupować te słuchawki w Bielsku, to niedawno jakiś koleś sprzedawał je bardzo tanio :slight_smile:


(zamstak09) #8

Interesują mnie bardziej słuchawki na podróż, gdyż często zdarza mi się jeździć na różne imprezy sportowe, a podróże trwają zwykle ok. 6 godzin. Czy ktoś może używa tych słuchawek Creative Aurvana Live? Jakie opinie?


(boger) #9

zamstak09 ,

czytałeś tego posta?

sluchawki-300zl-t417852.html


(zamstak09) #10

Owszem, czytałem i chciałem się was spytać, czy te Creative Aurvana Live! nadają się do słuchania muzyki w podróży, a nie do grania.


(boger) #11

jak masz je gdzie schować to raczej tak, moje działają do dzisiaj po 3 latach (średnio po 6h dziennie) i paru lotach uk<->pl, wadą możne być to ze nie da się ich zdjąć z głowy i powiesić na szyi

zanim kupisz sprawdź w jakimś sklepie, saturn/mediamarkt