Czy polecacie kupno gry call of duty 4

Witam tak jak w temacie czy polecacie zakup tej gry uwielbiam tego rodzaje gry i wpadła mi w oko i jeszcze mam takie pytanie jak chciałbym kupić grę z tej aukcji http://allegro.pl/call-of-duty-4-modern … 43283.html

to później grę instaluję z płyty a cd key aktywuje na steamie czy gdzie ?

krejzol123 , gra działa sama. Bez Steama, bez Origina.

Klucz wpisujesz podczas instalacji i najważniejszy jest do multiplayera, gdyż może grać tylko 1 osoba na danym kluczu.

co za dziwne pytanie jak lubisz tą gre to sam znasz odpowiedz;]

to jak grę zainstaluje na laptopie i użyje keya to na pcie już nie zagram ?

Co za dziwna (czyt. głupia) odpowiedź - jak wiesz, jak pomóc, to napisz, jak nie wiesz, to nie pisz bzdur. Tak się składa, że CoD 4 Modern Warfare był wydany również na steam, więc pytanie nie jest dziwne. Ale ta wersja, która jest sprzedawana tutaj, jest bez Steama, klucz podaje się przy instalacji i od razu po niej można grać w singla jak i multi.

I co do drugiego pytania - klucz jest jednorazowy, jeśli zainstalujesz na jednym sprzęcie, na drugim gra nie przejdzie aktywacji.

Ok to można zamknąć Hitme3n jeżeli jesteś nadal zainteresowany zapraszam na pw :slight_smile:

Możesz zainstalować na dowolnej ilości komputerów czy też laptopów, ale jednocześnie zagrasz tylko na jednym komputerze czy też laptopie. Jeżeli chodzi o samą grę to śmiało można powiedzieć, że jest wręcz świetna. Tryb jedno osobowy swoją fabułą trzyma poziom – wręcz można powiedzieć ze bije na głowę nie jedną nową produkcję. Graficznie odbiega od obecnych standardów - wiadomo gra ma swoje lata, – ale czepiać się też nie ma tak naprawdę, czego. Jeżeli chodzi o tryb wielo osobowy to nadal jest sporo serwerów gdzie można pograć, ale zdecydowanie oblegane są one przez graczy, którzy od dłuższego czasu mają styczność z tą produkcją i o ile Ty nie miałeś do czynienia z tego typu rozgrywką to wybacz, ale raczej posłużysz jako mięso armatnie.

Cześć,

osobiście grałem w kilka części CoD - 4 jest bardzo dobra, aczkolwiek dla mnie na przykład przypadła 2 najbardziej do gustu. Ale jak najbardziej polecam, gra jest dopracowana :slight_smile:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd