Czy polecacie mi instalację Vista Transformation pack 3

(Profesor150) #1

Czy polecilibyście mi ten pakiet? Instalowalem inne i żadne nie przypadł mi do gustu. Został mi tylko ten pack. Czy ktoś wie jaką opcję najlepiej wybrać przy instalacji takiej aby była możliwa do usunięcia?

(system) #2

ja polecam Vista Experience, zmienia nie tylko wygląd windowsa, ale również programów takich jak na przykład Paint, Outlook Express i innych dostarczonych wraz z systemem.

Odinstalowanie proste - w panelu sterowania w DODAJ/USUŃ programy.

Vista Experience do pobrana z http://www.crystalxp.net

(aero) #3

nie polecam żadnych packów do zmiany xpka na vistę :!: wszystkie czasami pokazują swoje niedociągnięcia, przez co mozna robić formata, i tej też nie polecam instalować

(Profesor150) #4

Sory ie7 ale czemu nie polecasz? Jakoś maięlm wiele zainstalowanych i nie robielm formata ale tutaj w tym, przypatku jestm w kropce bo faktycznie ten Transformation Pack lubi robic kłopoty…

(aero) #5

nie widzę tam paczki o tej nazwie :roll:

(system) #6

ie7 , to ty chyba miałeś jakiegoś pecha co do packów… :stuck_out_tongue: ja używam to co napisałem od długiego czasu i jakoś nie mam problemów…

(Bunio) #7

rss chyba chodzilo Ci o Vistę Inspirat ,bo CrystalXP Search nic mi o tym nie mówi. :-s :wink:

(aero) #8

nie miałem pecha do tych packów, zaden mi nie sporzył problemów, ale wiem że innym nieumiejetne instalowanie tego tak, dlatego odradzam, szczególnie niedoswiadczonym

(Profesor150) #9

Jeżeli o ten pack mu chodziło to mówie stanowcze NIE !~Nie podoba mi się ten Pack

(system) #10

Masz rację, Bunio , pomyłka :stuck_out_tongue:

Tutaj jest ta paczka +screnn +info: http://crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm

@adamek: a używałeś go? Jego można w dużym stopniu zpersonifikować

(aero) #11

to mało powiedziane, w ogóle nie zmienia wyglądu jesli chodzi o vistę, te skiny są jakieś inne, po zainstalowaniu tego xp nie przypomina visty

(Profesor150) #12

To już wole WB5 …

Tak używałem tego Packa i bardzo mi się niepodobał, jeden styl w dodatku taki badziewny…

(system) #13

Co z tego, ważne, że ładnie wygląda :smiley: i pasek skrótów wysuwany z góry ekrenu jest fantastyczny (używam go non-stop).

Złączono Posta : 02.02.2006 (Czw) 20:06

?? u mnie są 4

(El Presidento) #14

ie7 co mają zrobić osoby które zastosowały twój How To

Czyli widze ze zrobiłes bombe z opóznionym zaplonem :x

Widzielismy juz jedne pozytywny komenatrz do How to… :roll:

(aero) #15

nom ja też, po zastosowaniu realistycznej skórki z visty, mamy prawie vistę na xp z efektem aero

(Profesor150) #16

A u mnie jeden w dotatku tamdetny :x

(Halogen0) #17

WB5 można link :slight_smile:

(aero) #18

umiesz czytać ze zrozumieniem czy jednak nie ?:

i napisałem że ja problemu nie miałem, ale niektórzy nie umieją nawet czytać polecen i komunikatów jakie wyskakują nam podczas instalowania programu dlatego :!:

(Profesor150) #19

Jedno takie pytanie bo nie instalowalem u siebie WB5 tylk owidziałem u znajoimych. Czy potem jak mi się znudzi wygląd generowany przez WB5 będe to mógł usunac i spowrotem wrócić do stylu Windows XP (Luna) ?

(aero) #20

http://www.wincustomize.com, tam sobie szukaj, zresztą na vortalu też jest ten program :roll: