Czy polecacie Neostrade TP?

Ja mam neo 3 lata albo wiecej. Co roku zawieram nową umowę i jestem zadowolony. Jeśli mieszkasz daleko od centrali to możesz mieć problemey z internetem. TP jest od zawsze i ma przewage i długo tak będzie że będą mieli najlepsze oferty. Netia i Tele2 mają niby lepsze oferty ale tylko chwilowo.

miałem neostrade TP przez hmm 5 lat. (jeszcze za czasów neostrada 640 plus)

Przez cały ten czas szukałem alternatywy.

Jak tylko netia mogla świadczyć usługi to podpisałem umowę z nimi. I od tego czasu w końcu jestem zadowolony

NIE POLECAM !

mam jzu prawie dwa lata w pazdzierniku konczy mi sie umowa i na pewno bede zastanawial sie nad czyms innym. Porazka totalna. Nie raz potrafi tak chodzic ze nie wiem w ktorym ja wieku zyje.

Jedyny plus - zmienne IP :smiley:

Ogolnie to dlugo sie nie raz potrafi laczyc, rozlacza sie (grasz w CS"a nagle Ci sie net rozlacza - poracha)

Nie tylko u ciebie. U moich kumpli tez był taki czas ze tez z miesiac niby mieli 1mb ale było net 512kb ale przez ten czas moj kumpel miał neta za freeko.

hmm ja z neo kiedyś miałem sporo problemów (zanim mi założyli to czekałem przeszło 3 miesiące i dzień w dzień wydzwaniałem do nich), pierwsze 2 miesiące chodziła OK, później zaczęło się rozłączanie jak się okazało był to problem z jakimś załamaniem na linii… OK przyjechali rozkopali mi pół ogródka naprawili xD później było OK. Najgorsze było to, że przypadkowo mnie raz odcięli zamiast kogoś innego, wydzwaniałem do nich 5 dni i z powrotem mnie podłączyli… następny problem był w Wigilię wieczorem błąd 691 a wszystko prawidłowe… przyjechałem z Pasterki do nich zadzwoniłem o dziwo ktoś odebrał :o zrobili coś sam nie wiem co i działało… później rozwiązałem umowę w lutym (była taka możliwość) i z neo 128 przeszedłem na 1mb… od tamtej pory OK, zadzwoniłem pod 9393 zamówiłem neo i na następny dzień mogłem już odebrać i tak zrobiłem… od lutego 0 problemów wszystko śmiga… ale ogółem polecam neo dopiero po rozwiązaniu pierwszej umowy :smiley: na linii tp nie radzę brać multimo, mojemu koledze podziałało tydzień i koniec, zero odzewu dzwonił do nich powiedzieli że nie da się nic zrobić bo TP ich odłączyło czy coś… zerwał umowę i założył neo od tamtej pory OK… na linii TP nie zakładałbym nic innego bo mogą być problemy, jak się ma inne mozliwości to nawet na neo nie patrzeć…

pomimo tego nie polecam NEO, do netu nic nie mam ale obsługa klienta to po prostu żenada, dzwonić 3 miesiące aby założyli, 2 tyg męczyć ich trzeba aby coś naprawili… ble…

Nie polecam, ale zdaję sobie sprawę ze niektórzy nie mają wyboru mieszkając na wsi czy w bardzo małym mieście gdzie nie ma np. chello.

Jak masz wybór to bierz chello :slight_smile: Zero wnerwiającego rozłaczania a i ceny niższe, no i co najważniejsze - umowa na rok. Jeśli w neo chciałbyś na rok to wyjdzie ci o wiele drożej.

A ja polecam:-D mam neo już od dwóch lat i nie mam najmniejszych problemów. KOńczy mi się umowa we wrześniu chyba i zamierzam odnowić na kolejne dwa lata

Nigdy więcej czegokolwiek od Tepsy, nawet jakby darmo dawali :stuck_out_tongue: .

Najlepszą ofertę (w tej chwili) na rynku ma Chello, ale oczywiście nie obywa się bez problemów np. dość wysokie pingi (po 16-tej) - ważne dla graczy multi.

Jeśli nie dociera do kogoś Chello to, Netia.

Racja.

Ja płace za neta 40zł/miesiąc-Mam transfer od 30kb/sec. do 40kb/sec. Nie mylić z kbps proszę! A od 00:00 do 11:00 mam ponad 100kb/sec.

Czy warto kupić neo?

Zależy czy GRASZ W GRY multiplayer, jeśli nie kup coś innego…

Żeby nie zakładać nowego postu to pytanie zadam tu:

Czy polecacie Netię?

■■■■!!

Ja mam neo 4096 kbps i nie narzekam :twisted: