Czy polecacie Neostrade TP?

No własinie mam pytanie czy polecacie usługe NEOSTRADA TP ?

jak najbardziej

ale można mieć dokładnie to samo za mniejsze pieniądze ( np netia, albo multimo - bardzo sobie chwalę )

Jesli masz możliwość netii, multimo to bierz alternatywę…

Ja mam neostrade od roku. Jestem w połowie zadowolony. Raz na jakiś czas zdarza się dzień że internet strasznie zamula, niski transfer itp. Raz miałem nawet okres 1 miesiąca w którym nic nie dało się robić. Tłumaczyli mi to remontami w mojej okolicy ale coś im nie wierzyłem. Słyszałem że Netia jest dobra a więc się zastanów :] Pozdro

ja mam neo od roku, zero problemów a co do netii to w elblągu ludzie póki co mówią że porażka, ciągle spadki transferu i za każdym razem zwalaja winę na tpsa. z tpsa wiąże mnie jeszcze rok umowy i może wtedy wezme poważnie pod uwagę netie ale póki co nie cche być ich królikiem doświadczalnym a tak to wygląda w moim rejonie bo do tej pory netia nie miała tu jakiejkoliwek infrastruktury czy nawet sieci dystrybucji.

a ja miałem neostrade to były same problemy … ;/

internet wolno chodził

internetu nawet nie ma przez kila godzin

grasz se w gre internetową i net ci pada (często tak sie działo )

Ja nie polecam Neo :shock:

mam neo ponad rok i nie narzekam :slight_smile:

może napisz coś więcej jak się tpsa do tego sutosunkowało no bo raczej interweniowałeś

też tak miałem dopóki nie pogrzebałem w internecie… kilka rzeczy trzeba zrobić i problemy znikają…

W sumie nie jest źle

Nie wiem jak jest z multimo ale netia potrafi 3 miechy zakładać Ci internet…

A nad Chello myślałeś? ok 85 zł za 6mb/s :mrgreen:

Neo 512

Temat to: Czy polecacie Neostrade a nie jaki macie internet :smiley:

ta … też z neo i zmieniłem na netie i czekałem 1 miech i tak mi nie założyli bo niby jakieś problemy były netia zwalała na neo a neo na netie.

Porażka w końcu i tak mi nie złożyli ;/

Mam Neostradę od grudnia 06 i jestem zadowolona :wink: Tyle, że łączę się za pomocą Auto Connect’u- nie muszę klikać żadnego ‘Połącz’, bo łączy mnie już automatycznie podczas włączania kompa :stuck_out_tongue:

Mam neo 677 kb/s (podwyższyli transfer (z 327kb/s)) i ne narzekam :). Dla niewymagających dużo od neta.

Osobiście mam doświadczenia zarówno od strony szarego użytkownika jak i serwisu neostrady.

…i nie polecam.

Miałem neo ale zmieniłem na lokalnego providera a do tepsy wracać nie mam najmniejszego zamiaru, bo i wiem na jakim poziomie są to usługi i jaki stosunek do klienta.

Wiem jednak, że czasem nie ma wyboru - wtedy jednak zaryzykował bym alternatywnego operatora tj. netie :wink:

prawda na multimo trzeba czekać długo ( u mnie trwało to około miesiąca od zamówienia telefonicznego ) przy czym ja zamawiałem w połowie kwietnia …

Ja mam neo ponad rok (livebox) i ciągle się rozłącza, trzeba konfigurować i nawet jak nic przez miesiąc albo dłużej nie pobieram to chodzi wolno!! (a mam 512kb/s). nie polecam w żadnym wypadku!

miałem neo 256, internet sie walił często kilka razy na dzień nawet dzwiniłem, potem zmieniałem na 1mb, i tutaj nie było dnia kiedy net działał poprawnie, codziennie sie rozłączało, imigrowałem w dół na 512, tez się sypało, ale kiedy zmieniłem zainstalowałem sobie linuxa, to nie mam żadnych problemów z internetem od kilku miesięcy internet nie działał mi raz przez po burzy, tak wiec jeśli nei chcesz mieć problemów z netem polecam linuxa,

ps: dziwi mnie że neo nie wspiera linuxa, jak na linuxie lepiej internet działa :?

oczywiscie polecam, ale nie z windowsem, tak naprawde to nie wina usługodawcy internetowego tylko systemu, sam sie o tym prezekonałem nic nie muszę na lin konfigurować autopolączenie mam :slight_smile: i mnie wszystko j*

uwierz jeśli pogrzebiesz trochę to wszystko jest ok nawet na windowsie :stuck_out_tongue: