Czy Polowanie musi być zawsze w tym samym terminie?

Witam, mam pytanie do redakcji Vortalu: czy dzień i godzina Polowania muszą być za każdym razem mniej więcej takie same? Prawie zawsze jest to czwartek, okolice 18:00, akurat wtedy, gdy nie ma mnie w domu. Rozumiem, że nigdy nie może wszystkim pasować, ale czy termin nie mógłby być za każdym razem inny? Przy okazji Polowanie stałoby się mniej przewidywalne.

Nie no bez przesady - to by było podwójne polowanie:

  1. Polowanie na termin

  2. Polowanie na program

Nie za dużo tych emocji?

Chociaż z drugiej strony myślę, że niedzielne popołudnie bardziej by wszystkim odpowiadało - w tygodniu niektórzy są w robocie/szkole, w sobotę na imprezach, więc niedziela by pasowała jak ulał.

Nie chodzi o to, że termin ma być tajny, przecież są liczniki “zostało jeszcze tyle i tyle”… po prostu czemu zawsze w czwartek, zawsze koło 18:00? (no, prawie zawsze…)

Popieram apel kolegów ![-o<

Dajcie równe szanse wszystkim :slight_smile:

Mi też ten czwartek w ogóle nie pasuje i jak na razie brałem udział tylko w jednym polowaniu :frowning:

Ja również ;(

Powie mi ktos o co chodzi, bo ja nie w temacie… #-o

http://polowanie.dobreprogramy.pl/ ;]

Następne polowanie będzie jeszcze przed świętami i nie będzie to czwartek :slight_smile: Mam nadzieję, że wszystkich ta wiadomość ucieszy. Więcej informacji już wkrótce jak zwykle na dobreprogramy.pl :slight_smile:

O TO NAJLEPSZY DOWÓD ŻE ŚWIĘTY MIKOŁAJ NAPRAWDĘ ISTNIEJE :smiley: :smiley: :smiley:

Wesołych :wink:

Jednak polowanie będzie po świętach, nie chcemy odrywać nikogo od rodzinnych spotkań i tak wyjątkowej atmosfery :slight_smile:

Buu, a ja już sie szykowałem :frowning:

:smiley:

Ale jeszcze w tym roku :mrgreen:

rok już się kończy, a polowania nie było. albo coś przegapiłem…

No, jakby nie patrzeć mamy jeszcze 2 i 1/2 godziny :wink:

Ale zawsze jest odliczanie do Polowania :slight_smile: , pewnie w styczniu będzie :stuck_out_tongue:

… zapewne chodziło o rok szkolny.

No i już prawie luty, a Polowania jak nie było, tak i nie ma…

Ufunduj 100 albo przynajmniej 50 licencji, to będzie i chętnie się załapię

@fiesta zauwaz ze to nie Adner zapowiadal kolejne polowanie