Czy polowanie na licencję powróci?

Tak jak w temacie.

Zabawa była przednia a tu bodajże od roku cisza w tym temacie :?

Czy jest szansa na wielki come back :slight_smile:

No wiesz z takim pytaniem to należałoby się zwrócić być może bezpośrednio do redakcji vortalu Dobre Programy

No właśnie to robię…

Redakcja często wypowiada się w tym dziale

Hej,

Zależy kiedy. Ostatnie z edycji były już okupione poważną wadą - tym, że niektórzy użytkownicy po znalezieniu programu umieszczali na kilku portalach informację o tym, że program w polowaniu na licencje to “to i to” - przez co zabawa traciła sens. I stąd też na razie znikła ona z wydarzeń dobroprogramowych. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam.No to trzeba by zablokować informatorów!! Ale do polowań trzeba by było powrócić, potrzebna adrenalina dla uczciwych myśliwych!! Pozdro dla wszystkich

Ciekawy jestem w jaki sposób :wink:

Hej,

Będziemy nakazywać wszystkim użytkownikom, by na innych forach, portalach, etc. używali dokładnie tych samych loginów, co na dobrych programach - łatwiej będzie ich śledzić i ewentualnie zidentyfikować “przeciekowców”. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

I myślisz, że przeciekowcy się do tego zastosują :)?

Jakoś w to nie wierzę, szkoda, bo sam nawet złapałem raz licencję na program, który się przydał :wink:

Hej,

Nie, ja wiem, że się nie zastosują. A napisane przeze mnie rozwiązanie jest niezmiernie mocno zabarwione ironią. :stuck_out_tongue:

Mnie udało się dwukrotnie ustrzelić licencję. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

W sumie fajne czasy były jak się szukało programu i tak zawsze użytkownicy kombinowali :slight_smile: