Czy polubiłeś windowsa viste?

hahah wszystko mi działa na viście i jestem zadowolony :slight_smile: wszystko dosłownie

Vista Vistą a nie wiem kto wyda tyle pieniędzy na nią… Linuks lepszy :smiley:

Gorzej jak ktoś sie przesiądzie na nią … a później będzie chciał powrócić do xp… cięęęężżżżżkkkkkaaa sprawa

A ja mam swój dobry XP Home + SP2 i najnowsze łatki.

I do tego jeszcze mam zainstalowane VTP 6.0 Final.

Visty nie kupie, chyba że pod koniec tegoż oto roku :slight_smile:

Ci co ciągle krytykują viste (albo coś tam mówią), nie umieją się nią poprostu obsługiwać !!

Jeśli chodzi o te programy, sterowniki , że nie działają wszystko działa

i ogólnie system jest o niebo lepszy od xp…

Taka prawda !!

Taaaaa,

Sprawdź sobie tabele kompatybilności w ostatnim Komputer Świecie, to się przekonasz jak wszystko działa :stuck_out_tongue:

z moich znajomych:

Grzegorz - zakupił czytnik kart SD, bo Vista nie pozwalała na zgranie zdjęć z jego aparatu

Przemek - zakpuił kartędźwiękową, gdyż stara była niekompatybilna z Vistą

Leszek - zakpuił kartędźwiękową, gdyż stara była niekompatybilna z Vistą

to tak na dzień dobry, jak chcesz mogę z nimi jeszcze porozmawiać, ale oni wolą już nie mówić o Viście

Musze chybą zrobić upgrad’a kompa to wtedy się wypowiem.Bo tak naprawde to komp kurde ma rok a nawet nie ma PCI lub 1 GB ramu dobrze że karte zmienilem bo mialem 9200 z 65 mb.Nie wiem co tyle kosztowało komp za 2 tyś. :mrgreen: :mrgreen:

Ja już zdecydowałem > nigdy sie nie przesiąde na xp .

^Ja też 8)

Niebawem wszyscy będą działali na viście , kwestia czasu . Pamiętam jak wyszedł xp , CO to było ?? !!

GRatuluje Dobre PC :slight_smile: mam 5 kumpli co ma viste , i żaden nie ma z nią problemów .

Pozdro

A dla mnie Vista Jest taka na 3 Ale wole Xp.

Niby w Viscie więcej funkcji ale za to mniej programów działa i gier (poonad 30% mi nie działa) No i drukarka i inne. MA fajny wygląd.

Ale dam se spokuj do wyjscia Service Pack - moze coś zmienią na lepsze

Service Pack 1 . Ma być już w tym roku .

Ja sie do windowsa bardzo przyzwyczaiłem . Może i są lepsze systemy , jak twierdzi knapik ale to inna bajka . (jak dla mnie)

Zresztą windows jest najbardziej popularnym systemem na świecie.

Dla niego 90%(może nawet więcej) programów sie tworzy , gier etc.(oczywiście nie twierdze ,że coś nie pójdzie na linuxie… :wink: )

Narazie jade na viście(narazie większych problemów nie mam) , zobacze jak to będzie później

Dla mnie system klasa…chodzi jak burza,szybciej od XP…mam oczywiście wersję 64 bit…generalnie jestem zadowolony,wszystko działa…chodź chwilę trwała walką z konfiguracją… :slight_smile:

Tak jak u mnie . Jestem b.zadowolony , jeszczes SP 1 wyjdzie to będzie elegancko ;] Z tą konf. przesadziłeś :wink: u mnie od początku jest all ok .

Zaraz ktoś napisze : " eee tam vista do bani " , coś takiego , na bank będzie :smiley:

mAsz racje z tym " eee tam vista do bani " .

Nie ma co sie tak podniecac tą Vista. niby fajna ale ma błęd. Wolno sie wszystko instaluje (np. na xp 2 minuty a na Viscie to samo 7 minut - ale co to nie pamiętam). Plus za wygląd i nowe funkcje i zabezpieczenia i za to ze o dziwo ogulnie systm Vista chodzi mi 2 razy szybciej od Xp-ka (szybciej sie włacz wyłącza i przełącza okna). Ale MINUS za problemy ze sterownikami, programami i innym sprzętem, Za wolne działanie niektórych programów i gier ruwnież minuss. Poczytajcie Artykuł o Viscie w KomputerSwiat 8/2007 (ostatmi) - tabela co działa a co nie. Większośc fajnych gier nie działa albo ma probemy. Antyvirusy to chyba ze 2 działają itp. itd.

Na razie nie zamierzam jej używac. Moze jak dadzą SP1 lub nawet SP2.

Podsumowują w skali 1-6 Viscie daję 3+ (a XP daję 5- )