Czy polubiłeś windowsa viste?

Tak jak w topicu

Jeśli mam być szczery.

Od wersji alpha, kiedy Vista była małym dzieckiem Microsoftu , czytaj Longhorn, bardzo mi się spodobała.

Od ponad 5 miesięcy na oczy nie widziałem XPka , i Visty już na XPka nie zmienię :stuck_out_tongue:

Super funkcje konfiguracyjne, lepsze bezpieczeństwo, to to czego oczekiwałem od systemu.

Ani linux ani xp tego mi nie zapewnił :slight_smile:

Narazie więc nie mam wyboru i zostaję przy tym co lubię czyli Vistą :slight_smile:

djrupin

Może sam się wypowiesz także na ten temat ? :mrgreen:

System jest, a raczej będzie ok ale dopiero, po wypuszczeniu pierwszego zbioru poprawek :slight_smile:

Jeźeli ktoś chce grać w gry komputerowe na przeciętym pc, to niech zapomni o tym sys :?

PS.

Można przyszpieszyć wyłączając jak zawsze zbędne usługi :lol:

System bardzo dobry, ładnie wygląda, dużo nowych funkcji i bezpieczny. Zgodność z programami też dobra, bo kiedy wyszedł xp … połowa rzeczy mi nie działała. :slight_smile: Niektórzy mówią, że Vista zżera RAM. To prawda, ale jeśli nie chcecie żeby system zabierał Wam tyle RAMu to przesiądźcie się na Windowsa 3.1, albo pracójcie w samym Dosie :stuck_out_tongue:

Ja z systemu Windows Vista jestem zadowolony, oprócz fajnego wyglądu podoba mi się jej funkcjonalność, stabilność (mam Vistę od niecałych dwóch miesięcy i nie miałem ani jednej zwiechy), łatwa obsługa, możliwość szybkiego wyszukiwania w okienku oraz menu start, no i bezpieczeństwo przede wszystkim :slight_smile:

Super…ja najbardziej lubię Was, drodzy userzy za Wasze nabijanie postów i bezdenny infantylizm.

Ten system to tylko narzędzie, obiektem kultu trudno go nazywać.

Szczególnie jeśli za niego zapłaciło się.

Bardzo polubiłem metodologię instalacj Visty - reszta jest MILCZENIEM! :x

Powiem tak: mnie osobiście odstraszyły same wymagania sprzętowe i cieszę się że zostałem przy XP.

Mój kuzyn po tygodniu wrócił na XP więc to o czymś musi świadczyć 8)

ja czekałem na vistę od wersji beta 1, kiedy to przeczytałem o niej w KŚ. Śledziłem jej rozwój od kiedy mam internet, aż nadszedł piekny moment pobrania i instalacji visty beta 2 :slight_smile: już wtedy wiedziałem, że będzie to bardzo dobry system. Niestety kolejnych wersji testowych pobierać nie mogłem (problemy z z netem, rozłączanie itp) aż do pamiętnego dnia jak to się wybrałem do sklepu po wersję OEM windows vista home premium :smiley: visty na nic już nie zmienię, lecz jeśli chcę pograć to przełączam się na XP (nie mam za mocnego kompa) ale do pracy, internetu itp vista jest NIEZASTĄPIONA :slight_smile:

zgadzam się, vista to system który uzależnia :smiley: mam ogromne możliwości, tylko, że większość szarych userów ich nie widzi…

jak narazie to wolę zostać przy xp.

vista ma spore problemy z kompatybilnością, wiele programów, sprzętu lub gier poprostu na niej nie działa…

xp chodzi szybciej i lepiej na tym samym sprzęcie, a ja stawiam na wydajność, niż wygląd.

poza tym, xp może również być bezpiecznym systemem. wystarczy odpowiednie oprogramowanie oraz rozwaga.

Też tak myśle:) Vista jest fajna… i funkcjonalna

Vista moim zdaniem jest bardzo udana . W tej sondzie chcem poznać opinie innych ludzi . Po prostu.

Ale nie moge sie doczekać servica packa 1 . Mam pare “ale” jeśli chodzi o system , to drobiazgi (który oprócz mnie wiekszość nie widzi), które pewnie w tym 1 packu będą na bank naprawione

Pozdro

Ja sie przesiadlem na Xp, dopoki nie bedzie pelnej kompatybilnosci z grami, to nie wroce :wink:

Wiecie co czasami na tym forum myśle ,żę są tutaj ludzie ,którzy mają mała wiedze i nie doceniają innych systemów ale lepiej to przemilcze bo jak czytam takie posty niektórych to śmiać mi się chce :lol: Dlatego musze sobie troche popisać :mrgreen:

Jak to nie ? :lol: Linuks jest najbezpieczniejszym systemem o możliwościach konfiguracji nawet nie wspomne bo szkoda gadać.

Bo większość “szarych” userów wie coś jeszcze ale zachowam to dla siebie ,żeby nie robić wojny.Vista marnuje zasoby komputera co też przemilcze.

Popieram Cię

Według secuni (niezależny serwis sprawdzający bezpieczeństwo więc jest obiektywny dlatego nie słuchajcie tych notek z głównej strony dobreprogramy bo to bzdura sam microsoft sobie ocenia bezpieczeństwo to się śmiać chce wiadomo ,że powiedzą ,że jest to bezpieczne) podsumowując vista 64 % nie załatanych dziur Xp 18 % mimo wieku systemu czysta rozpacz i choćby taki ubuntu 6.06 0 % dziur coś jeszcze ? co do bezpieczeństwa chyba nie ?

Nad przesiadką na viste będe myślał kiedy kupie karte z Dirext 10 na razie xp jest lepszym wyborme bo jak napisał Szymoo problemy z kompatybilnością.

buahaha chlopie, rozbawiles mnie do lez :stuck_out_tongue:

Ja sobie z kumpla z linuxem

darmowy serwer zrobilem(konto shell) i Stawialem boty z jego kompa :smiley:

Czyli nie zaraz takie cudo :stuck_out_tongue:

ziomek5 , Kriss_Hietala - nie system, a admin jest najważniejszy, wielu o tym zapomina. W win xp każdy jest sobie odminem, w viście usprawniono to a ludzie to wyłączają… no cóz. DRM dyskwalifikuje Vistę dla mnie jako główny system operacyjny.

Dziwne nie powiedziałem nic śmiesznego moze ,że masz dziwne poczucie humoru albo … :x

i nie komentuje tego nawet …

Mi ten system po prostu nie leży. Wole stary ale jary XP :mrgreen: Może znów powróce do niej kiedy wydadzą Service Pack :slight_smile: Ogólnie system jest ok.

Szymon , troszke dobrego pc masz xD i ci nie lezy ??

Złączono Posta : 18.04.2007 (Sro) 20:40

Szymon Stępniewski

Radze ci na viście jechać bo ma dirccta 10 !!

jak narazie to nie ma sensu przesiadac sie na viste…

jak sie pojawi sp1, nowe stery zgodne z nią, patche do programów, to wtedy można pomyśleć o przesiadce. :wink: