Czy popieramy piractwo!

Wydawałoby się, że moderatorzy powinni wspierać userów, którzy swoim komentarzem próbują uświadomić innym userom, że założony temat służy nie słusznej sprawie!

Jednak okazuje się, że dla doraźnych korzyści dokopania komuś (czytaj mnie) moderator, takim o to komentarzem zamyka topic:

Autor topica i jego poplecznik, czują się tym samym pokrzywdzeni przeze mnie.

Dalej też uważają, że tworzenie kopii zapasowej programu, wbrew zabezpieczeniom płyty, i prawdopodobnie zaleceniom licencji jest jak najbardziej na miejscu.

Przecież moderator swoim autorytetem i odpowiednim komentarzem utwierdził ich, w takim mniemaniu! !!

Prosiłbym o ustosunkowanie się Fiesty w niniejszej sprawie, bo wg mnie takim sposobem załatwienia sprawy robi szkodę innym userom, którzy czytając ten topic, będę uważać, iż omijanie zabezpieczenia oryginalnej płytki jest czynnością jak najbardziej zalecaną, bo jak stwierdził jeden z dyskutantów:

Jeśli to ja jestem w błędzie to „pokrzywdzonych” przeproszę na PW, lub na łamach forum, ale chce mieć potwierdzenie moderatorów i admina, że nie mam racji! !!

A poniżej corpus delicti:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … scstart=0

Witam,

Nie propagujemy, kerimus , nie propagujemy. Zwalczać to może policja.

Już pare razy został ten topic usunięty, czyżby ktoś się wstydził?

Nie takie było pytanie?

Te “…” to zwykła pyskówka z Userami.

Dlatego pp został zamknięty

A ten topic jest zapytaniem do konkretnych osób, j

eżeli będą mieli coś do dodania - to się dopiszą

Panie Kerimus jeszcze pan nie jest tutaj moderatorem (i chyba długo jeszcze nim nie będziesz). Więc pozostaw kwestie zamykania topiców, propagowania piractwa, uznawanie co nim jest a co nie osobom które są za to odpowiedzialne. Wyjaśnienia usera zostały uznane jako wystarczające, zaś Ty jak to masz w swoim zwyczaju musiałeś się wtrącić między “wódkę a zkąskę” pisząc mądre inaczej komentarze. Ciekawy jestem Twojej reakcji jak ktoś niekompetentny i do tego nie powołany dyktuje Tobie co masz robić wypełniając swoje obowiązki. Czy jak jedziesz na chałturę z uśmiechem na ustach słuchasz uwag podchmielonych doradców mówiących: “grasz nie w tej tonacji co trzeba”. :? :? :?

Więc jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej zmilcz, zamiast siać ferment na forum.