Czy powrót do XP jest warty na moim sprzęcie?

Witam,

Mam zainstalowany na moim sprzęcie Windows 7 Ultimate z włączonym Aero, wszystko fajnie działa, lecz mam pytanie Czy mój komputer działał by szybciej jeśli wróciłbym do XP Pro?

Mój Sprzęt:

• Procesor: AMD Athlon XP 2400+ 2.0 GHZ

• Grafika: Nvidia GeForce 5 FX 5500

• Pamięć: DDR2 1.50 GB

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Do twojego sprzętu zdecydowanie bardziej odpowiedni jest win xp, na pewno będzie szybciej działał. A możesz napisać, jaką masz ocenę wydajności dla win 7? Podaj wszystkie wyniki cząstkowe

Proszę bardzo:

http://img33.imageshack.us/img33/2067/wynikj.jpg

Wiadomo, że XP chodziłby szybciej. Jeżeli naprawdę bardzo zależy Ci na szybkości, powrót do XP byłby jak najbardziej wskazany.

Wróć do XP, przy twoim sprzęcie sam system Win 7 mocno zamula i pozostaje mniej zasobów dla programów/gier :wink:

Wyniki wydajności masz dostateczne, xp będzie sprawniejszy, ale możesz pozostać przy win 7 jeśli ci się podoba nowy system i komputera używasz jedynie do pracy i internetu

Na twój komputer zdecydowanie bym polecił win XP.

Te oceny są wystawiane w cały świat więc nie ma się co nimi kierować.

Ocena wydajności sprowadza się do oceny najgorszego sprzętu jaki masz; zgodnie z kapitalistyczną doktryną “oddaj nam twoje pieniądze” bo masz “słaby sprzęt”. Win XP jak najbardziej.

zależy co bierzesz pod uwagę. jeżeli idziesz na wygodę i wydajność wybierz windows 7, aczkolwiek z twoją konfiguracją nie jest to zbytnio wskazane