Czy Prezentacja PowerPoint'a 2010 będzie prawidłowo wyświetlana w PowerPoint'cie 2007?

Tak ja w temacie. Nie jestem pewien czy wszystko będzie ok, niby format ten sam ale mam wątpliwości co do kompatybilności wstecznej.

Jeżeli ktoś potrafi mi odpowiedzieć na to pytanie będę bardzo wdzięczny.

Każda kolejna wersja PowerPointa wprowadza nowe “dodatki”, których wersje poprzednie nie posiadają. Jeśli utworzysz prezentację w wersji 2010, to możesz ją edytować poprawnie tylko w 2010 lub nowszej. Oczywiście wyedytujesz ją także w wersji 2007, ale już podczas jej wczytywania otrzymasz komunikat/zapytanie o tym fakcie, iż jeśli będziesz kontynuował, to prezentacja pozbawiona zostanie tych elementów, których PowerPoint 2007 nie posiada, a były one użyte do “produkcji” w wersji nowszej PowerPointa.

Jeśli natomiast posiadasz PowerPointa 2007 i zechcesz jedynie używać nowszych prezentacji w postaci pokazu, to warto pobrać i zainstalować ze strony Microsoft bezpłatny program PowerPoint Viewer, który pozwoli na bezbłędne odtworzenie dowolnej prezentacji z dowolnej wersji PowerPointa. Nawet tych utworzonych w PowerPoint 2013.

Pobierz Plik :

http://hostuje.net/file.php?id=1d32120fe48275f7b46f3438359e523f

 

Sprawdź.