Czy Priorytet wyslany w sobote dojdzie na poniedzialek?

tak jak w temacie…

Chyba nie, bo poczta nie pracuje w niedziele (chyba :D:D). Pewnie jakoś we Wtorek, lub środę rano powinno przyjść.

Jeżeli wyśleś rano (około 8.00), to być może dojdzie na poniedziałek na wieczór.

Pozdrawiam :smiley:

Poczytaj regulamin ,piszą że priorytet idzie 2 dni lud 3 . Ale to nie prawda . Średnio to 4 dni . Czasami czas sięga tygodni . Jeżeli zależy ci na czasie to kurier , najlepiej DHL czy coś w tym stylu . Masz pewność że paczki dojdą w 1 dzień a jeśli trochę dopłacisz to nawet tego samego dnia .

Przy Poczcie Polskiej (jeszcze po ostatnich strajkach) to możesz zapomnieć, jak dojdzie w 4 dni to możesz być szczęśliwy.

Może dojsc ale nie koniecznie,duze punkty przerzutowe poczty czyli węzły w soboty i niedziele muszą raczej pracowac.A czy poczta twoj list przerzuci to juz tylko zalezy od poczty.

Ja 2 tygodnie temu wysyłalem paczkę do Wadowic w piątek i odziwo na poniedziałek popołudnie byla u adresata.

Jak napisał kolega Krzysiek21 , może to zależeć od miejsca nadania i miejsca przeznaczenia.

Tak się jednak składa, że ostatnio “testowałem ten wariant”. Paczka priorytetowa, którą wysłałem w ostatnią sobotę około 11:00 z Kozienic, dotarła do odbiorcy w Sieradzu wczoraj czyli w poniedziałek około południa.

Tak więc mimo, że miejscami nadania i przeznaczenia nie były szczególnie duże miasta to jednak Poczta Polska spisała się bardzo dobrze.

Oczywiście nie należy wyciagać z tego zbyt daleko idących wniosków ale w tym konkretnym przypadku odpowiedź na zadane przez autora tematu pytanie brzmiałaby TAK :slight_smile: