Czy program Privoxy coś daje?

Podobno dzięki temu programowi jest się bardziej anonimowym. Czy to prawda? I jak się go konfiguruje, żeby działał z przeglądarkami?

Zainstalowałem sobie Torbutton na Firefoxie 3.6 beta 5. Gdy chcę go włączyć wyskakuje taki błąd:

2b32f746576427d5m.jpg

Torbutton to mała wtyczka do Mozilla Firefox, która włącza aplikację Tor w przeglądarce.

Torbutton sprawia, że Firefox praktycznie nie zostawia śladów w Internecie, co powoduje, że użytkownik jest prawie nie do wyśledzenia.

Torbutton umożliwia ponadto otwieranie stron, które zostały w lokalnej sieci (np. w pracy, czy w szkole) zablokowane przez administratora.

umożliwia również otwieranie stron z końcówką .onion ale nie radzę takowych odwiedzać bo te forum polskie źle na ludzi pływa…

ściągnij pełny zestaw TOR-a (ff3 portable, pidgin i tor i wszystko ustawione) wtedy anonimowość murowana ale jeśli wchodzisz na strony onion… bo jeśli nie to wtedy łatwiej do ciebie dojść… ale stronki mulą no ale nikt nie ma prawa cię namierzyć :wink:

btw. po co ci taka anonimowość? :stuck_out_tongue:

Nie chodzi właściwie o anonimowość, chciałem tylko zobaczyć jak to działa w praktyce.