Czy programem da się zrobić legalnego Windowsa xp

Tak jak w temacie czytałem na jednej stronie ze za pomocą programu można zrobić z pirata legalnego windowa xp I do was pytanie czy to prawda?

To znaczy? Jaki program? Jakie informacje?

Ze zmieniają cd-key na legalnego

Robi oryginalne łatki

Znalazłem coś takiego na pewnej stronie

Pierwszy sposób:

Najnowsza łatka dla windowsa, dzięki której nasz system staje się legalny. Pozwala nam na korzystanie z witryny update .microsoft.com

Drugi sposób:

Oryginalne" łatki sprawdzania legalności WGA wydane przez Microsoft, t/z wszystko jest oryginalne, Made in Microsoft poza jednym modułem w każdej z dwóch łatek.

Instalacja jest banalnie prosta, instalujemy w kolejności:

  1. WindowsXP-KB892130-x86.exe

  2. WindowsXP-KB905474-x86.exe

Restart kompa i już po problemie, bez żadnych trybów awaryjnych i innych cudów mamy oryginalne łatki i możemy ściągać aktualizacje bez problemu.

Łatki są sprawdzone na wielu komputerach z Win XP.

UWAGA:

Nieważne jest, czy łatki mamy już zainstalowane, czy też nie, proces instalacji i działania jest taki sam.

Niestety tych łatek nie można zintegrować do instalki Win XP.

A co masz piracki system?

Po pierwsze to każdy klucz dostępny w sieci jest nielegalny. Zapewne chodzi o klucze korporacyjne. Legalny kod otrzymujesz gdy kupisz Windowsa lub zalegalizujesz nielegalną kopię w firmie ms. Nie trzeba żadnych programów, gdyż klucz można zmienić z poziomu systemu bez żadnych kombinacji. Wystarczy wejść na stronę Microsoftu i poczytać.

Są takie programy dzięki którym można “zalegalizować” Windowsa, ale to już niezgodne z prawem i na forum nie dostaniesz info (przynajmniej ode mnie). Skoro zadajesz takie pytanie, to może oznaczać, że masz piracką wersję. Moja rada- kup legalnego Windowsa, a będziesz miał ułatwione życie (aktualizacje i wsparcie Microsoftu).

http://www.zalegalizujsie.pl/

Ja słyszałem tylko, że Microsoft prowadzi program sprzedaży pakietów legalizacyjnych.

Więcej info np. tutaj: http://www.microsoft.com/poland/centrum … 11/14.mspx

Otóż jest coś takiego :slight_smile: nie tyle legalnego jak nielegalnego.Są patche dzięki którym możemy instalowac bezpiecznie Windows media player 11 lub IE 7 oraz aktualizacje.Sam tego używam od roku :mrgreen:

Proszę Cię bardzo tu masz duuużo progamów tego typu,napewno coś wybierzesz:

*******************

POZDRAWIAM :smiley:

a niech reszta forumowiczów nie bedzię taka nie piracka i niech spojrzy ile ma piratów na płytkach,muzy itp.

To jak bym ten program sciagnoł na mój 2 komputer bo mam 2 a na pierwszym jest legalny Winodws Home Editio a na drugim już nie,to coś by się stało jak bym go zainstalował

I tyle na ten temat.

Co niektórzy fałszywie ocenili zainteresowanie moda, uważając to za przyzwolenie do propagowania treści nt. których regulamin mówi dość jasno.