Czy przeczytano mój email?

Cześć, wiecie jak sprawdzić czy przeczytano mój email? Kiedyś były takie skrypty, które wsadzało się w niewidoczne zdjęcia, każde obejrzenie to informacja, że został otworzony email. Teraz między innymi dlatego w wielu pocztach usunięto domyślne otwieranie obrazków i ta metoda przestała działać. Możecie mówić, że to wchodzenie w czyjąś prywatność, ale często wysyłam wiadomości z zapytaniem do różnych osób i deweloperów. Zazwyczaj dostaję odpowiedź, ale nie zawsze. Nie wiem przez to, że nie chciał odpisać, czy w ogóle mógł przypadkowo nie przeczytać wiadomości, mógł przecież wejść do spamu lub zainęła w gąszczu innych wiadomości, a ta osoba chciała go przeczytać. Liczę na Was :slight_smile:

To nie bardzo działa. Ja na przykład mam ustawione w MS Outlook odbiór email, bez potwierdzania odbioru. :lol:

A może ustaw sobie potwierdzenie odczytania wiadomości. W większości klientów ta opcja jest dostępna, gwarancji to nie daje.

w niektórych programach potwierdzenie odczytania wiadomości (jeśli takowe ustawi nadawca) jest wysyłane automatycznie bez powiadamiania odbiorcy np. Lotus Notes ver 4, 5, 6.

outlook, outlook express , poczta windows live mail wyświetlają powiadomienie, że nadawca oczekuje potwierdzenia i mamy możliwość kliknąc “tak/nie”.

Ale takie potwierdzenia też nie zawsze są dobrze odbierane przed odbiorców.