Czy Radeon9550 Jest lepszy od GF FX 5700LE?

a jak załączyc tego Dual Channel? :-o

kolega klamie bo tak na serio mam 35 fpps a kolega na najnizszych ma około 15

Musisz miec dwie takie same kości to wtedy samo się właczy.

Konrad007 weźcie się w końcu dogadajcie który kłamie. Na moje to Ty… bo niedanwo miałeś 50FPS :stuck_out_tongue: Na moje w szyczytowych warunkach masz 25FPS. Przez większość gry około 15-20. ;]

ach te dzieci weźcie zróbcie screnna z carbona i zmierzcie frapsem ilość klatek u jednego i drugiego wtedy wyjdzie rozwiązanie :

Pewnie, że on kłamie :evil: przecież byłem u niego i mi pokazał, miał 20 -25 klatek mierzonych frapsem w rozdziałce 1024x768 wszystko na wysokie lub włączone bez aktywnych 3 opcji( :mrgreen: , w tym bez moton blura oczywiście :smiley: - jest temu winny oczywiście Shader Model 2.0

Nie chodzi o to , który komp jest lepszy, to temat , który ma pokazac wyższośc jednej karty graficznej nad drugą.

Niech ,kolega" nie mówi, że ma 50 klatek na najwyższych w carbona bo zaraz spadnę z krzesła :stuck_out_tongue: ,haha! !!

Mam słabszego kompa bo mam 256 RAM a on 512 ale to temat na porównanie R9550 do GF FX 5700 LE i niech nie mówi o 50 klatkach bo normalnie… :smiley:

dokupiłem 512 ramu ichodzi mi 45 klatek a damian ty jesteś troche wredna kłamliwa pijawka bo mi zazdrościsz

buuuuuahahahhahahahahhaha :mrgreen: i kto to mówi! hahahah…

pijawka? hahahahaha pijawka to ci wyssała rozsądek haha! a zresztą człowieku my tu mówimy o kartach graficznych a nie o tym że masz 1 gb ramu a ja 256 bo skoro mam 25% tego co ty ,to jak może mi lepiej chodzic cod 2? wyjmij na chwile te 512 ram poczekaj aż ja kupię 256 i wtedy zobaczymy tylko ram umiesz dokupic, bo wiesz,że 5700 LE nie ma najmniejszych szans z R9550 a jak się nie znasz na kompach to asta maniana i obudz się bo śpisz hahahah! !!

P.S o kurczę bardzo dziwna sprawa, przy 512 RAM miałeś 50 klatek

a przy 1 GB masz 45 klatek, dokupienie RAM-u powoduje spadek FPS

:shock: :lol:

a! i jeszcze jedno - nigdy,nigdy niepowiedziałem,( jak Konrad napisał na początku tematu ) że R9550 jest lepszy od GF 7600 GT bo to przecież nienormalne ,za to Konrad mówił, że jego kartę porównują do tych najlepszych 7900 na PCI-e :stuck_out_tongue: i niech nie mówi o czymś czego nie powiedziałem :evil: Za to zaraz będzie się wypierał,że on nie mówił tego co wyżej napisałem! tak ,on kłamie ale najlepsze kłamstwo to ,mam 50 FPS" :mrgreen:

a co do zazdrości to ja ci nie zazdroszczę - bo taki nie jestem i proszę mnie nie obrażac na forum dobreprogramy :-x

oczywiscie R9550 jest duzo lepszy, bo da sie go podkrecic czasem nawet o 100%!

ja np. mam rdzen obecnie na 505MHz a pamiec na 298mhz (596mhz ddr)

dodajac do tego omegi + ati tray tools mozna osiagnac bardzo dobra jakos i zadowalajaca wydajnosc nawet w najnowszych grach!

a co do 5700LE to nie podkrecisz jej juz tak wiele jak radka, no i wydajnosc w PS2.0 (czyli np. far cry lub doom3) jest duzo slabsza niz w radeonie.

Podsumowujac, Radeon 9550 deklasuje GF5700LE i 5700 pod kazdym wzgledem.

FXy to niewypał, a edycje LE (LOW EDITION) to jzu porażka :smiley:

zreszta R9550 tez niuchnoł bo niuchnął ps2.0, i jakos se radzi, ale o rewelacji nie ma co mówić :slight_smile:

moze zasilaczyk :smiley:

swoja droga niezły bajzel -> piaskownica :evil:

co do ,zasilaczyka" to ja przecież drwię z wypowiedzi ,kolegi" Konrada

chodzi mi o to, że on mówił, że ma 50 FPS a potem powiedział,że dokupił 512 RAM i ma 45 FPS…buuahahahah :mrgreen:

a co do piaskownicy to o co chodzi? :o