Czy Razer Game Booster coś daje?

Witam,

 

Tak jak w temacie… Jestem ciekawy czy ten program faktycznie przyspiesza grę.

 

Pozdrawiam

TygrysPL

może o kilka fpsów (1-5), ale przyśpiesza zauważalnie działanie systemu

Sam program nie przyspiesza gry lecz wyłącza zbędne procesy.

I to tylko w sytuacji, gdy masz system obciążony zbędnymi procesami. Dla dbających o porządek w systemie ten program jest mało użyteczny. 

Ma parę dla mnie przydatnych funkcji, które mi się podobają, a co do porządku na komputerze…kto ma porządek na komputerze niech pierwszy sformatuje dysk.

Również mam porządek na dysku i w systemie, nie rozumiem co w tym dziwnego i niewiarygodnego.

 

Z programu korzystałem przez jakiś czas, zero odczuwalnych efektów. Jeśli gra była płynna, to dalej była płynna, a jeśli nie, to nie. Co do wyłączania zbędnych procesów, mi program wyłączał jedynie Spotify i jakiś tam śmieszny procesik, który i tak nie wpływał na wydajność komputera. Jeśli myślisz, że zastosowanie tego programu pozwoli Ci na wrzucenie większych detali i płynną grę, to możesz się ostro rozczarować.

Wy się już nie kłócicie o porządek na dysku. Dzięki za pomoc. Mam mało procesów włączonych a Bf3 i tak przycina :stuck_out_tongue:

Drogi autorze (Tygrys) lepiej podaj swoja konfiguracje komputera.

 

Ile razy mamy ci powtarzać ?

 

MASZ ZA SŁABY KOMPUTER DO TEJ GRY

 

 

Zainwestuj w lepszy sprzęt.

Nie odbieraj chłopakowi nadziei, może pójdzie  ;)

To już chyba trzeci portal, gdzie xxxTygrysPLxxx szuka magicznego sposobu by pograć w Battlefieldzie na słabiutkim lapku. Nie rozumie odpowiedzi czy co ??