Czy regulamin obowiązuje także Moderacje Forum

Przeczytałem co,niedawno napisał Moderator Arech i moim zdaniem,lamie to regulamin (Re: Asystent pobierania Post przez Areh » 06.02.2013 (Śr) 23:50 regoat, rozumiem że kliknięcie w link bezpośredni (oznaczony jako 32-bit, 64-bit itp.) przerasta Twoje możliwości. W takim wypadku tylko współczuć Ci należy.Re: Asystent pobierania Post przez Areh » 14.07.2013 (N) 18:34 Żalcie się w jednym temacie.Ten zamykam.aferka-asystentem-pobierania-t537575.html)

II. Obowiązki użytkowników forum 2.12. Kieruj się zasadą uprzejmości stosując dobre obyczaje. Przez szacunek dla innych, uzyskasz poszanowanie dla siebie. Traktuj innych tak, jakbyś chciał być traktowany przez nich.2.13. Nie krytykuj, nie wyśmiewaj i nie poniżaj słownie innych Użytkowników z powodu według Ciebie banalnego tematu, jak i każdego innego.Tu link,do tego wątku asystent-pobierania-t507809-15.html

Nikt Cię nie nauczył jednej podstawowej zasady życia? - Nawet jeżeli szef nie ma racji, to i tak ją ma.

Jesteś kolejnym rozpieszczonym dzieciakiem, który uważa, że wszystko mu wolno? Nie uznajesz zasady wyższości stanowiska?

Niestety,nie jestem dzieckiem z tego,co przeczytałem to ty jesteś,za rządami autokratycznymi.

Gdzie ty tu widzisz jakiś wjazd ?

Swoją drogą, jak jedziesz po moderacji forum za coś na co nie ma wpływu nawet po tym jak dwukrotnie cię sprostowano nie dziw się że dostałeś warna. (niech mnie może ktoś sprostuje jak nie mam racji za co te 2 żółte kwadraty :P)

Niestety,nie masz racji - jeden kwadrat,dostałem za usunięcie swojego postu,bo nie podobał mi,się post reklamowy (nowy użytkownik ewciaaa Data rejestracji - 21.07.2013 (N) 20:45 Ostatnia wizyta - 21.07.2013 (N) 23:51ilość postów 2 - treść,prawie identyczna,posty wyjątkowo reklamujące) a moderacja,usuwała,mój post w którym się,jej zapytałem,ile otrzymała za reklamowanie.Drugi zółty kwadrat,za link do treści na YouTube które były niecenzuralne.

Ps.Zgadzam się,w pełni z ostrzeżeniami.

No to o co ty się w ogóle czepiasz ?? Dla samego czepiania się ? :stuck_out_tongue:

Ja się,nie czepiam tylko uważam,że regulamin,powinien obowiązywać wszystkich.

Zgadza się. Punkt 2.15 też:

2.15. Na Forum piszemy w języku polskim. Użytkownik ma obowiązek zadbania o poprawność gramatyczną i ortograficzną (polska pisownia, znaki interpunkcyjne) swoich postów, tematów czy innych treści, które publikuje.

Przecinki w swoich “wypowiedziach” to wstawiasz w trakcie pisania czy losowo, po napisaniu całości postu, gdzie popadnie?

Gdzie masz spacji po znakach interpunkcyjnych?

Nie czepiaj się tego gdzie nie masz racji lub jest ona bardzo naciągana, bo większość Twoich postów robi bardzo kiepskie wrażenie (określiłem najdelikatniej jak tylko mogłem)

To jest nie tylko moje zdanie: nie tylko ja nie jestem pewny czy jest tak w rzeczywistości

To taki “sport” dla niektórych :stuck_out_tongue:

Gdyby Mod otrzymał takiej treści,post jakie sam pisał,to piszący zostałby ukarany.

Napisz to po polsku (reg. 2.15) Przeczytałem 3 razy, to co powyżej i za diabła nie mogę zrozumieć :stuck_out_tongue:

Może jakiś przykład ? :stuck_out_tongue:

Spróbuj napisać tak do moda - rozumiem że kliknięcie w link bezpośredni (oznaczony jako 32-bit, 64-bit itp.) przerasta Twoje możliwości. W takim wypadku tylko współczuć Ci należy. lub Żal się w jednym temacie.

Z moderacją jak już to walczy się inteligencją…ale ją trzeba mieć! Tego kupić się nie da…

Ty chcesz walczyć,ja chcę równości każdego na forum.

Jest pewna hierarchia i tego nie zmienisz, jeżeli czujesz że coś jest niesprawiedliwe - zawsze można zwrócić uwagę i spróbować wytłumaczyć czy wyprowadzić z błędu :wink: Wiem ocb i rozumiem, ale akurat złe przykłady wziąłeś, bo przytoczone cytaty imo nie są obraźliwe (musiała by to zbadać jakaś komisja :wink: )- są dosadne - bo czasem mod tak po prostu musi :wink:

Odnoszenie się natomiast czy “nadużywanie władzy”, mnie również się nie podoba, choć raczej śmieszy, i żyć z tym umiem :smiley:

Niech to będzie puenta.

galy1 , jeśli masz zastrzeżenia do któregoś z moderatorów, to powinieneś to z nim wyjaśniać najpierw na PW, ewentualnie zwrócić się do administratora forum w celu wyjaśnienia sprawy. Jak ktoś pisał wyżej, na forum jest pewna hierarchia, tak samo jak ktoś porównał to do stanowisk w pracy, jak mam wątpliwości co do pracy/decyzji kierownika, zawsze mogę pójść do dyrektora spróbować wyjaśnić sprawę.

Co do twojego pytania w tytule, tak regulamin obowiązuje nas wszystkich, w tym moderatorów.

Uważam, że dyskusja została już wyczerpana, w związku z tym temat zamykam.