Czy router rozwiąże problem

Witam.

Jestem zainteresowany stałym dostępem do Internetu. Znalazłem wydaje mi się odpowiednią ofertę, ale mam mały problem. Chodzi oto, że w opcji która chce wybrać, w parametrach usługi jest podpunkt: liczba komputerów możliwych do podłączenia – 1, liczba publicznych adresów IP – 1. Czyli teoretycznie z Internetu może korzystać jeden komputer. Czy jakby połączyć np. 2 komputery w sieć za pomocą routera a router podpiąć z siecią dostawcy, takie rozwiązanie poskutkuje żeby mieć Internet na dwóch komputerach?

I jeszcze jedno pytanie (może ktoś będzie wiedział), czy sieć GHnet jest bezpieczna i czy gwarantuje prywatność?

Pozdrawiam.

Dokładnie.

czyli niezależnie od wybranej opcji ( w droższej liczba komputerów możliwych do podłączenia – 3) można podłaczyć dowolną (2-3) liczbę komputerów. A czy jest to legalne rozwiązanie?

Jak najbardziej legalne - większość sieci domowych w ten sposób pracuje

Ok dzieki za informacje:) Teraz pozostaje jakiś odpowiedni router kupić. Tylko zastanawia mnie poco piszą o ilości komputerów możliwych do podpięcia.

Bo niby jakby Cię skontrolowali to jakąś kare ale znowu teoretycznie to Ciebie widzą jako jeden komputer(router) i kij im do tego.

Ale jak dla mnie to raczej to dają bo kto nie wie to przypadkiem by jeszcze kupił ten szybszy pakiet i dodatkowe zł idą im w kieszeń a i tak by typowi starczał ten słabszy net.