Czy również czujesz stres przed nową szkołą?

:rotfl: :hahaha: niezły agencik :smiley:

… Oczywiście z Kolegami i Kluczami Od Chaty :smiley:

na przerwie pograć coś na kompie a później na lekcje biegiem :stuck_out_tongue:

Do października jeszcze trochę czasu :wink: ale nie czuje stresu, a bardziej ciekawość :slight_smile:

Łaaa! Nie wyrobię… 8:00 apel. :frowning:

Jeszcze masz 1,5 godziny :slight_smile:

też mam na 8 i 100m do szkoły :stuck_out_tongue:

ja też II klasa LO i jak wspomniał kolega wyżej w I LO był okres ochronny, a w II już nie będzie ;),

no ale trudno, trzeba tylko zobaczyć jakie nowe laski przyjdą :twisted:

a ja mam o 12 rozpoczęcie :lol: , a I klasy na 8 chyba albo na 9 :twisted: :twisted: :twisted:

Strach, stres jest z reguły jak się idzie samemu, tak to nie powinno być.

też tak miałem w 1 gim. teraz idę do 2 już minęło to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale stresa miałem niezłego w tej 1 :o a teraz mam jeszcze w poniedziałek i we wtorek 7 lekcji w środe i czwartek po 8 :o :o i piątek 7 :stuck_out_tongue:

Pawlik901 to nieźle macie ten plan zawalony :x

co masz na myśli mówiąc okres ochronny ?? :-s

Eh… dajcie spokój…

Poszedłem do klasy 1b, gdzie z mojej szkoły jest tylko 5 osób, reszta nieznani mi bliżej.

Wychowawczynią jest pani Monika Sz. któa jest nauczycielem od inf i mat. Pewnie dlatego mnie wzięła (te same zainteresowania) :-s

Ale z drugiej strony fajnie, kilka nowych osób się pozna, bo jak narazie nie było okazji do bliższego zapoznania się.

Tyle, że… nie potrafię się “otworzyć”, ale będę próbował :smiley:

Dobrze że masz już kumpli i było już się rozglądnąć za laskami:P:P Ja nigdy w klasie nie mogę trafić. :mrgreen: :mrgreen: Ale może Ty bedziesz mial farta. Nie bądź tzw lamuskiem siedzącym w koncie i bedzie git.

Żartujesz sobie czy masz 9 godzin tygodniowo dodatkowo? ;/

Według moich obliczeń, to mi wychodzi, że w drugiej gimnazjum się ma 28 lekcji tygodniowo.

mam 2 w-f codziennie więc się nie dziw :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

U mnie każda klasa ma 3-4 W-F, w tygodniu…

Ja mam 10 godz. wf w tygodniu+treningi w poniedziałek środę piątek a co sobote sparing 8)

Jestem piłkarzem ręcznym ;]

Czyli musisz mieć szkołę sportową, prawda? ;]

Wystarczy klasa :smiley: