Czy również czujesz stres przed nową szkołą?

Witam.

W tym roku idę do I klasy gimnazjum, nowi ludzie, nowe otoczenie…

Czy i wy czuliście lęk, strach przed zmianą szkoły?

Jak “walczyliście” z tym?

Opowiedzice o swoim przypadku.

Pozdrawiam.

Okoń Też tak miałem … Ale nie ma się czym martwić do wszystkiego przywykniesz … :smiley:

Ja teraz idę do I LO i jakoś nie mam stracha (już to przeżyłem …) Teraz biorę to jako jakąś zabawę, czy nowe doświadczenie wcale nie myślę o tym jakoś poważnie … I tak trzeba sobie z tym razić …

Setka bez przepojki na wejście przed szkołą i brak stresu :mrgreen: Tyle że ja przed LO :? chrucik ja idę do 2 LO :stuck_out_tongue: u nas był okres ochronny przez miesiąc:P czyli miesiąc darmowych wakacji :stuck_out_tongue:

ja do technikum :stuck_out_tongue: nie idzie tam nikt z mojej miejscowości, sami obcy :mrgreen:

ciekawe jak sie rozpocznie

Nowe Zycie…Nowy Swiat…i oczywiscie…Nowe laassski:D i Ty się stresujesz? 8)

Co ma być to będzie :wink:

Ja zaczynam od Października :slight_smile:

Pozdrawiam, Daniel.

Kobiety jak narazie mnie nie kręcą… 8)

No… tak.

kręcą, kręcą, tylko podświadomie :stuck_out_tongue:

Jan ie miałem w ogóle… przyjmij to lightowo i najlepiej jak idziesz do jednej klasy z kims kogo juz znasz

Ja tam rok temu szedłem do I gimnazjum i stresa nie miałem. Może dlatego, że razem ze mną, do klasy szło jeszcze 11 osób z podstawówki :P.

to tak jak ja :slight_smile:

taaa,u mnie w klasie nawet jednej dziewuchy nie ma :frowning:

Jakiegoś stresu nie odczuwam,raczej ekscytacją nową szkoła :wink:

chrucik ty pod tym kotem w avarcie powinieneś mieć podpis " ■■■ ? "

starykocur ?

Ehh chyba sobie nie dam rady… :frowning:

Jutro się pójdzie do gim, zobaczy się co będzie :frowning:

młody jeszcze jesteś… to wiele tłumaczy zobaczysz jak będziesz szedł do I Lo :smiley: czy tam technikum …

Ja do technikum wale i niestety też nie ma :frowning:

Koledzy … Trzeba było do jakiegoś LO a jak nie to do jakiego Plastyka … Tam dziewczyn po uszy :smiley:

Po technikum jest tytuł technika a uzdolnień plastycznych brak :wink:

ja tam ide do I LO i jedynie 1 osobe znam z gimnazjum co idzie do mojej klasy a do sql idzie jeszcze z 5 osób ze starej, stracha nie mam, na początku jak się ma nowych kolegów, nie znasz ich to po miesiącu przechodzi to, zna się wszystkich, nauczycieli no i ten klimat sql (ble)

Ja nie czuje. Powiem nawet, że się… ciesze :mrgreen:

Liceum w fajnej szkole, nowi znajomi :wink:

Ja jak szłem do 1 Gim TO się nawet Nie skroiłem że zmieniłem szkołę (takie uczucie) gdyż moje gimnazjum jest w tym samym budynku co podstawówka (tylko ściana dzieli te szkoły i drzwi z innej strony).

A w dodatki szkołę mam na przeciwko domu (z balkonu moge na nią pluc - metafora taka).

I przynajmniej jak sie ucieknie to od razu w chacie :smiley:

Czasami na przerwie na jakąś kanapkę się pójdzie (na długiej)