Czy są dla Wormsów komendy na zwiększenie FPS?

Chodzi tu przede wszystkim o Worms Clan Wars które na niektórych komputerach może działać do 15 FPS ale Worms Ultimate Mayhem również dotyczy. W CS:GO można wpisać takie komendy jak np. hihg-treads X (X oznacza liczbę rdzeni) lub cl_forcepreload 1. Chciałbym wiedzieć czy dla tych dwóch części Wormsów (Clan Wars i Ultimate Mayhem) istnieje coś podobnego

Na steam jest nawet o tym gorąca dyskusja - https://steamcommunity.com/app/70600/discussions/0/617319460870458199/ , ale jak na razie nie ma rozwiązania. 

Miałem lekcje i nie mogłem dopisać: Chodzi o opcje uruchamiania, że się wchodzi we właściwości gry, klika Opcje uruchamiania i wpisuje się komendy. Zapytam się także o to na Steam, ale później

Oraz zrobię eksperyment: wpiszę komendy high-treats 4 (bo ja mam 4 rdzenie) i cl_forcepreload 1 do Wormsów i zobaczymy co się stanie :smiley:

Dobra, może nie cl_preload 1 ale na pewno high -threads 4 oraz -nod3d9ex 

 

Udało się, te komendy działają. W CS:GO i Worms Clan Wars wpisałem high -threads 4 +cl_forcepreload 1 a dla Worms Ultimate Mayhem wystarczało tylko high -threads 4. Pojawiły się komplikacje, awaria prądu zniszczyła cały efekt i gry znów ścinały ale wpisałem komendy od nowa i jest git :wink:

Jeśli ma to tymczasowy efekt to również was powiadomię bo po tej awarii prądu nabrałem przekonania że to tylko jednorazowy efekt ale mam nadzieję że nie, że na zawsze tak będzie.