Czy Samsung Avila ma WIFI?

Czy Samsung Avila ma WIFI??? :wink:

A i czy ma Symbian???

Nie, Avila nie posiada Wi-FI, jak również symbiana! Jest oparta na zwykłym, producenckim oprogramowaniu.

A czy da się na niej założyć neta przez bluetooth

nie ma takiej możliwości :smiley:

a czy mozna wi fi do niego dodac, zainstalowac, czy cos takiego??

Dodane 24.02.2011 (Cz) 16:27

a czy mozna wi fi do niego dodac, zainstalowac, czy cos takiego??

Nie, nie można. Wejdź na stronę producenta i sprawdź sobie co ten telefon posiada. To chyba nie jest aż tak trudne?

to może zaczekaj chwilkę i zakup sobie ten telefon :slight_smile: Samsung Star II – następca Avili w Polsce

http://komorkomania.pl/2011/02/24/samsu … i-w-polsce

Nie, Avila nie ma Symbiana ale pewien model tego telefonu ma WiFi chodzi o Samsunga Avila S5230W ( Specyfikacja Samsunga S5230W )

Na Allegro jest jeden dostępny ( Link do aukcji )

Można by również dodać do tego modelu jakiś mało wymagający system jednak jest to zabawa dla fachowców.

W internecie są filmiki gdzie jest pokazane jak tego dokonać.

O ile dobrze pamiętam, to jakiś Gostek wsadził w Avile Symbiana, jednak nie polecam tego robić.

Byłeś kiedyś na stronie Samsunga ? Znalazłeś tam informacje, które miały coś wspólnego rzeczywistością ?

Najlepsze portale GSM nigdy nie opierają się na informacjach ze stron Samsunga, wolą czerpać informacje od Rosjan i Niemców niż od producenta.

Pozdrawiam

Przepraszam ze się wtrącę ! Ale Samsung Avila ma Wi-Fi.Jest Avila zwykła,Avila GPS i Avila Wi-Fi.Ja mam Avile z Wi-Fi nie wiem czemu ktoś pisze ze nie ma :o

@Dokładnie, sprzedają na ebay ją czasami :slight_smile: