Czy serwery w TDU2 działają?

Cześć, dziś pomyślałem sobie, że fajnie by było pograć w TDU2, pobrałem piracką i działała więc szybko wyruszyłem na poszukiwania gry na necie. Znalazłem na steam w promocji za 3,49!!! Przecież to okazja, jakiej przegapić nie można. Ale serwery podobno wyłączone, a na steam info z grudnia 2014, że powróciły, poszedłem na poszukiwania w necie i ani informacji o znów działających serwerach. Jak to jest? Jest 28 godzin do końca promocji. Jak serwery działają to już biegnę po psc i kupuję, bo nie ma co czekać.

Wszedłem na dyskusje steam. Powiedzieli, że serwery działają. Jutro jednak biegnę do kiosku, dziś niedziela :c 

Serwery działają lecz Atari kompletnie porzuciło tę grę. Na forach Steam jest nawet specjalny wątek ze Statusem Serwerów, ponieważ przestali udostępniać oficjalne dane. Oficjalne fora Atari zniknęły kilka lat temu i nadal ich nie ma. Reset hasła do konta Atari.com nie działa. Gra nie ma opcji uruchomienia w pełnym ekranie na Windows 10 (nigdzie w opcjach tego nie znalazłem), a dodatkowo wersja Steam nie posiada polskiej wersji językowej (pudełkowa ma).

Jak to nie ma? Alt + Enter. Co do polskiej wersji - sam wrzucę co trzeba do gry :stuck_out_tongue: