Czy sklep internetowy pro-line jest dobry?

Mam zamiar kupić komputer.Szukam,gdzie go mogę dostać najtaniej.W końcu znalazłem sklep internetowy http://www.proline.pl

Mają niskie ceny i szybką dostawę(podobno).

Jednak jeśli coś by się w kompie zepsuło to nie mogę jechać do ich punktów reklamacyjnych,ponieważ nie mają blisko mnie punktu serwisowego.

I pytanie czy ten sklep jest uczciwy?

Czy warto tam kupić?

Na całym kompie zaoszczędził bym 300zł.

Czy nie ma u nich problemu z dokonaniem gwarancji?

Ja słyszałem b. dobre opinie o tym sklepie.

Ten sklep jest b. dobry i tani. Dobry jest rowniez komputronik ale tam ceny juz nie sa takie ciekawe.

Proline jest OK

Nie polecam… wiele przykrych doświadczeń miałem z tym sklepem. Kilka wypisze bo nie chce mi sie rozpisywać. Zawsze jakieś problemy z nimi są.

Kupiłem płyty cd-r bo myślałem że z tym to już nie będzie problemów- bo przecież używanych nie sprzedawają ale jak sie okazało ten sklep jest taki beznadziejny że i płyty uszkodzone sprzedawają. Kupiłem 100 szt, zafoliowane jakąś folią, myśle "ok, może to zabezpieczenie bo płyty były luzem w 1 paczce zwarte ale odwijam później tą folię i sie okazuje że opakowanie producenta było rozdarte a conajmniej 1/3 płyt była rozsypana i dlatego ta folia. Płyty które sie rozsypały były porysowane tak jakby nimi tarto po asfalcie - nagrać sie da ale pełno błędów przy weryfikacji kompilacji.

Druga sprawa- ktoś oddaje coś nie sprawnego a proline potem to sprzedaje następnemu i ten następny ma sie znów wkurzać z tym- mi sprzedano kiedyś otwarte pudełko z kością pamięci, gdy powiedziałem że chce inne to sprzedawca oburzony stwierdził że innego nie ma i poszedł gdzieś. Monitor kupując wydano mi w pudełku z taśmą tak zaklejoną że widać było że już paczka otwierana, i oczywiśćie monitor lekko wykrzywioną podstawke miał więc pewnie ktoś oddał i teraz mi sprzedano, ale ogólnie monitor sprawny 0 bad pixeli więc nie oddawałem (pewnie bym z rok czekał i dostał jeszcze gorszy) ale podstawka denerwuje mnie do teraz.

Na stronie często napisane jest że coś jest a jak sie później okazuje- nie ma.

Stwierdziłem że już więcej nic tam nie kupię.

P.S. Te opakowanie rozdarte paczki z płytami było przytopione…

Na komputronik jest o wiele więcej opcji, zestawów, a ceny są podobne. Ja polecałbym komputronik bardziej niż proline.

ale te ceny w komputroniku… gdyby nie to.