Czy słaby zasilacz może być powodem lagów w grach?

Nie znam sie na ET bardziej na CS ale mysle ze wystraczy dobrze ustawic przepustowosc lacza w grach.

Temperatura procka jeśli nic nie robię jest około 40stopni, a jeśli gram w gry to koło 55.

Hmm, nie grałem w wiele gier offline, ale TDU chodziło b.dobrze, NFS Carbon i COD2 niestety się cięły…

To ci w końcu chodzi o lagi sprzętowe czy lagi (krótkie braki w dostawie internetu) ? :expressionless:

Złączono Posta : 25.06.2007 (Pon) 11:52

PS

Carbon i CoD2 nie ma prawa Ci się zacinać

może masz coś z grafą jak tną się też offline

W sumie to chodzi mi bardziej o lagi w grach internetowych, bo w te gry offline praktycznie nie gram.

A widzisz Dawidos, Carbon i COD2 się cieły, a TDU nie…

Ja słyszałem że jak jest temperatura procka koło 60 to już się zaczynają dziać schody z wydajnością;p - więc polecił bym zmianę chłodzenia, albo przeczyszczenie kompa sprężonym powietrzem, lub wymiana pasty termo-przewodzącej. Wina zasilacza to raczej nie jest, słaby zasilacz powoduje artefakty, zwisy lub restarty. Możesz przetestować pamięć programem memtest może to tam leży problem.

Alienz odpowiesz mi w końcu na pytanie ??

ustaw raty człowieku sobie… i lagów nie będzie - w ET jest tak samo jak w counter strike… ustawiasz sobie raty albo inne parametry dotyczące łącza i lagów nie ma…

W ET gram od kilku lat i akurat config mam ustawiony pod mój net, ale zrozumcie, że wcześniej (czyt. przed wymianą zasilacza) wszystko było ok!

Złączono Posta : 26.06.2007 (Wto) 20:27

Jaki zasilacz do tego komputera proponujecie? 400w najlepiej