Czy sprzęt nie będzie ze sobą kolidował przy zakupie jakiejś

mam pytanie czy płyta główna ASUS A7V800 nie będzie kolidować z kartą graficzną GIGABYTE GF 7300GT 256 MB / 128 bit - GV-NX73T256P-RH- BOX??

Niestety, ale to bardziej niż pewne że będzie kolidować. :!: Miałem ten sam problem, ale w pore zoriętowałem się, że coś tu nie gra i szybko wymieniłem sobie karte na radeona i teraz nic już nie koliduje. :? :x

no to jakę Nvida mam kupić

Złączono Posta : 16.08.06 11.55

a z ASUS GF 7300 GT 256MB - EN7300GT Silent/DHT/256M

jak 7300GT to tylko od Galaxy, czemu?

posiada pamięci DDR3 i taktowania 500/1400MHz.

tego Gigabayta to zje na śniadanie.

Płyta gł. ASUS A7V800 nie ma slotu PCIex tylko AGP a z tego co przeszukałem to ta karta graficzna co podałeś jest na slot PCIex więc nie nadaje się do tej płyty gł. Najlepiej podaj linka do tej karty graficznej bo możliwe że te karty były robione również na slot AGP.

Może padasz więcej szczegółów co za problem miałeś z w/w zestawem.

Rzecz nie polega na tym, ze zmienaisz tylko rpoducenta karty, chodzi o to, ze ta płyta ma złacze AGP x8, a karty które podałeś mają PCI-Express x16. Ni jak nie będzie pasowało. Ile chcesz wydać na kartę?

polski_rolnik taką plyte masz a chwalisz sie ze masz Intela Core 2 Duo Extreme Editon??Coś tu nie gra

koniowi zamelduj - on ma duży łeb to cie wysłucha :mrgreen:

polski_rolnik to robi se z nas wsyztskich ja ai wsyzysc sie denerwują. Dziecko neostardy któe specjalnie gada głupoty. Do bana go, do bana!

dosadnie i dobitnie stwierdzone :mrgreen:

Złączono Posta : 17.08.2006 (Czw) 23:43

Ku**a ban od pięciu.No dalej jedziemy z nim panowie juz mamy ponad polowe drogi 8) do bananka dla polskiej wsi :smiley:

zaraz Ty dostaniesz… skończmy te OTy bo za to też grozi niespodzianka pdo nickiem :wink:

To napiszcie do administracji lub zróbmy liste kto się podpisuje pod petycją o bana dla tego ‘‘doradcy’’ i będzie spokój bo jak widać ktoś uwierzył rolnikowi

Wrcając do tematu jaki masz zasilacz [firma ilość watów i cofing blaszaka] bo ja mam problem z nową kartą która dostaje za małe zasilanie i podaj linki z opisem karty.